gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

babanne lambanı ben kırdım

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

biz küçüğüz daha orta bire falan gidiyorum bir byramdı babannemin evde toplandık yan odada yeğenlerimizle yastık kavgası yapıyoruz yastığı amcamın kızına attım oda babannemin eski gaz lambasına çarptı hepimiz çok korkktuk.çünki babannem çok serttir lambanın camını üstüne koyuverdik ama babannem ertesi gün anlamış ve babama aldırdı lambayı çünkü yeğenler herkez dağılmış babannem bizim ynımızda kalıyordu bize ödetmesi iyi oldu aslında ben kırmıştım o zaman korktum çocukluk işte ben kıdım diyemedim şimdi söylüyorum ama

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    söylemek icin sanki biraz gec kalmissin canm ya :)okurken bi hosuma gitti ama simdi söylüyorum ben kirdim cocukluk iste ne ypcan bende bi cok seyi kirdim ve kardesim yapti diyerek siyrildim isin icinden ama suan kardesimden özür dilyiorum garibim benim hatalarimi üstlenirdi ama ona kizan olmazdi onun icin yapardim öyle o kücüktü ya

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    :)

Gec olsunda Güc olmasin Tatlim :)

Olur böyle seyler, heleki insan kücükken :):)

babanne lambanı ben kırdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç lambalar!!!

ilginç lambalar!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ayıcık lamba

Ayıcık lamba

Çocukların hoşuna gidecek bir tasarım meleklerim.Ben bunu çok sevdim odama istiyorum bitane ayıcıklı :D Çocuk odaları için düşünülmüş “Tedd Bear Lamp”sevimli görüntüsüyle küçüklern beğenisini kolayca kazanabileceğe benziyor.
  3. Nasıl Pot Kırdım Ben :))

Nasıl Pot Kırdım Ben :))

slm kızlarrrrr:eller: ayy bidiğiniz gibi dün akşam kayınvalidemler geldi :D:D eşim işte olduğu için akşam ben ilgilendim onlarla :D:D bizim tokat yöresinde sasuk,sarsuk kelimesi kullanılır aslında sasuk demek tatsız tuzsuz demek :D:D eşimin dedesine sasuk derlermiş dolayısı ile annesinede sasuğun kızı derlermiş hahaha biz evde kendi aramızda eşimle hep şakalaşırdırk o bana sasuğun kızı ben...

Sayfayı Paylaş