gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Babası Farklı İkiz Bebek De Olurmuş !

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

iki adamdan hamile kalan kadın Genç bir kadın eşini aldattı ve ne tuhaf kadının ikiz bebeği oldu ve bu ikiz bebeğin tekinin babası kadının sevgilisinin bebeği çıktı. Bu hamilelik son derece az rastlanan ama gerçek bir olay. Tıpta çok nadir görülen bu durum o kadar tuhaf geldi ki bana. Düşünsenize kadın hamile ve ikiz bebeğinin babaları farklı.Aynı gün demek ki kadın her iki adamla da ilişkiye girdi ve bunun sonucu o gün 2 döllenme yaşandı kadın da 2 adamdan 2 çocuğu aynı anda doğurdu.
    Ne günlere geldik. Daha ne göreceğiz bilmiyorum ama gördüklerim beni çok şaşırtıyor.
    Kadının durumuna gülsek mi ağlasak mı bilemedim şimdi.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Dogrudur, daha evvelde böyle birseyi duymustum ben :S
    Allahin isi iste...

Tskler paylasim icin :)

3. turquoise

turquoise Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayy evet bu haberi okudum.ne ilginç değil mi?kadın bırakıp gitmiş diye duydum bebekleri.bebeklerden kendine ait olanı bir baba almış,diğer bebek de ortada kalmış.ama bir insan istediği kadar ahlaksız olsun,annelik için ahlak denen şeye ihtiyaç yok ki,bu içgüdüsel bir şeydir,bırakamazsın asla.ben asıl buna üzüldüm.çocuk yaşta mı kadın desem onu da bilmiyorum,beni öldürseler bırakmam yavrumu.gerçi çocuğum yok ama ben şimdiden çocuklarımın hayalini kurunca bile içim gidiyor.

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok garip ya bir boşanma davası acılsa bir çocugu birine birisinide diğerine verir artık töbe yaaa :D

Babası Farklı İkiz Bebek De Olurmuş ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. taşıyıcı anne yöntemi ile ikiz babası oldu

taşıyıcı anne yöntemi ile ikiz babası oldu

Ünlü şarkıcı Ricky Martin ikiz babası oldu. Ünlü yıldızın sözcüsü yaptığı açıklamada, Ricky Martin'in geçtiğimiz haftalarda taşıyıcı anne yöntemi ile baba olduğunu ve bundan büyük gurur duyduğunu söyledi. Sözcü, bebeklerin sağlık durumunun iyi olduğunu ve ünlü yıldızın tüm vaktini ikizlerinin yanında geçirdiğini belirtti. Sözcü yaptığı açıklamada, "Ricky bir ebeveyn olarak yeni bir hayata...
  2. İkiz bebekler:)

İkiz bebekler:)

ikiz bebek odaları ikiz bebek odası istiyorum odası takımları şekerleri Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:642x482 ve 45KB
  3. ikiz bebekler

ikiz bebekler

bebekler ikiz çeşitleri ikiz bebekler
  4. Farklı iki elbise

Farklı iki elbise

Gözüme çarptı bu iki elbiseyi paylaşmak istedim.Bizler kullanırmıyız bilinmez ama farklılık olsun diye burada.:)
  5. İkiz bebek olması için ne yapabiliriz?

İkiz bebek olması için ne yapabiliriz?

Bazı çiftler ikiz bebekleri olmasını isterler ve bu şansı arttırmak için yöntemler ararlar. İkiz veya üçüz hamilelik olma şansını çiftlerin arttırması için herhangi bir doğal yöntem yoktur. Herhangi bir yiyecek, içecek ile ilgisi yoktur. Sadece annenin ailesinde ikiz gebelik varsa ikiz gebelik olma şansı daha yüksektir (Çift yumurta ikizi ailesel etkilenir). Ayrıca anne yaşı ilerledikçe ikiz...

Sayfayı Paylaş