gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Babası Gibi Oyuncu Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Tarık Akan, Babası gibi oyuncu oldu Yeşilçam'ın usta oyuncularından ve oldukça başarılı filmlere imza atan Tarık Akan'ın oğluda kendisi gibi oyunculuğu seçti.Oğlunun kendisi gibi başarılı olup olmayacağını zaman içerisinde göreceğiz belkide 2.bir Tarık Akan geliyordur kim bilir :) Şimdi haberin tamamını ekleyeceğim sizler için kızlar

Yeşilçam'ın efsane aktörü Tarık Akan ve şu sıralar ekranda olan 'Pis 7'li' dizisiyle oyunculuğa adım atan oğlu Barış Akan; 'Saba Tümer'le Bugün' programının konuğuydu.

Oğlunun oyunculuğunu değerlendiren Akan şöyle konuştu: "Barış, oyunculuk denizine girdi. İnşallah okyanusları aşar, benim yapamadığımı yapar. Hem oyunculuğu, hem de yazılım mühendisliğini birlikte yürütmesini istiyorum. Baba olarak başaramazsa diye korkuyorum; onun üzüntüsü, benim üzüntümdür."

Barış ise "Babam diziyi izleyecek diye, oynarken kasılıyorum ama alışacağım" dedi.

Babası Gibi Oyuncu Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. taşıyıcı anne yöntemi ile ikiz babası oldu

taşıyıcı anne yöntemi ile ikiz babası oldu

Ünlü şarkıcı Ricky Martin ikiz babası oldu. Ünlü yıldızın sözcüsü yaptığı açıklamada, Ricky Martin'in geçtiğimiz haftalarda taşıyıcı anne yöntemi ile baba olduğunu ve bundan büyük gurur duyduğunu söyledi. Sözcü, bebeklerin sağlık durumunun iyi olduğunu ve ünlü yıldızın tüm vaktini ikizlerinin yanında geçirdiğini belirtti. Sözcü yaptığı açıklamada, "Ricky bir ebeveyn olarak yeni bir hayata...
  2. usta oyuncu ameliyat oldu

usta oyuncu ameliyat oldu

bir çok filme imza atan ustalarımızdan Cüneyt Arkın sağlık sorunları yaşıyor..... KARARIMI VERMİŞTİM FELÇ TEHLİKESİ GEÇİREN CÜNEYT ARKIN, NTV' NİN CANLI YAYINDA YAŞADIKLARINI ANLATIRKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI... Yürürken bazı zorluklar çeken ve bu nedenle hastaneye başvuran 72 yaşındaki sinema sanatçısı Cüneyt Arkın ameliyat oldu. Cüneyt Arkın'ın eşi Betül Arkın, 'Ameliyat oldu ve...
  3. Gün akşam oldu oyuncuları

Gün akşam oldu oyuncuları

Gün akşam oldu oyuncu kadrosu hakkında bilgiler var mı melekler. Bu dizide kimler oynuyor oyuncuların isimleri resimleri cisimleri var mı teşekkür ediyorum bekliyorum.
  4. NTV Spikeri Oyuncu oldu!

NTV Spikeri Oyuncu oldu!

ntv spikeri, ntv spikeri dilara gönder, dilara gönder haberleri Sevgili melekler, Zor İşler adlı programla adını dyuran NTV spikeri Dilara Gönder oyuncu oldu. NTVSpor'un kadın sunucusu olan Gönder yeni başlayacak olan "Ne Diyosuun" adlı dizide rol alacak. Başrollerini İlker Aksum, Ayçin İnci, Bülent Seyran ve Mehmet Ali Kaptanlar'ın paylaştığı romantik komedi dizisi çok yakında...

Sayfayı Paylaş