gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Babasını kızgın yağla öldürdü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Tokat bu haberle çalkalanıyor. 19 yaşındaki kız, eve sarhoş gelen babasını üzerine kızgın yağ döküp, döverek öldürdü. Tokat'ın Pazar ilçesinde meydana gelen olay, herkesi şoke etti. Sürekli sarhoş olup, ailesine işkence yapan Muhittin A., kızının gazabına uğradı.
    Sürekli içki içip ailesine işkence yapan 47 yaşındaki Muhittin A, dün akşam da eve zil zurna sarhoş olarak gitti.
    Her zamanki gibi yine şiddete başvurdu.
    Önce karısını dövdü.
    Ardından çocuklarına saldırıp onları dövmeye başladı.

ÖZLEM DAYANAMADI

Sürekli baba dayağı yiyen 19 yaşındaki Özlem A, sonunda dayanamadı... Mutfağa koştu. O sırada ocakta kızgın yağ vardı. Yağı kaptığı gibi babasının üstüne boşaltı.

Genç kız o kadar öfkeliydi ki...
    Kızgın yağdan sonra bir sopa alarak babasına vurmaya başladı.
    Öldürene kadar da durmadı...

Muhittin A'nın cesedi otopsi için hastaneye kaldırılırken, 19 yaşında baba katili olan genç kız da gözaltına alındı.
    Özlem A'nın 5 kardeşin en büyüğü olduğu öğrenildi.

Bu arada daha önce de aileyle ilgili 4 kez geçimsizlik nedeniyle jandarma tarafından işlem yapıldığı, bu konuda aile mahkemesinde açılan davanın sürdüğü öğrenildi.

internethaber

Babasını kızgın yağla öldürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babasını yatakta yakaladığı evgilisini öldürdü

Babasını yatakta yakaladığı evgilisini öldürdü

İstanbul Bahçelievler'de 18 yaşındaki genç, 45 yaşındaki hurdacı babası ile yatakta yakaladığı 27 yaşındaki sevgilisini kafalarına ikişer kurşun sıkarak öldürdü. Genç ile kendisine yardım eden kuzeni, cesetleri ayrı ayrı çuvala koydu. 3 gün sonra cesetleri tesadüfen bulmuş gibi polisi arayan genç, çelişkili konuşunca yakayı ele verdi. Hurdacı Turgut Avanes, Bahçelievler'deki işyerinde...
  2. Babasını 7 yerinden bıçaklayarak öldürdü, sonra ağladı.

Babasını 7 yerinden bıçaklayarak öldürdü, sonra ağladı.

Konya'nın Karapınar ilçesinde bir kişi babasını 7 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Alınan bilgiye göre, ilçenin Fatih Mahallesi'nde oturan Yüksel S. (33), evin bahçesine çağırdığı babası Hüseyin S'yi (74), henüz belirlenemeyen bir nedenle bıçakladı. 7 yerinden bıçaklandığı belirtilen baba Hüseyin S, olay yerinde hayatını kaybetti. Babasının cesedi başında ''Ben ne yaptım'' diye ağlarken...
  3. Kızgın değilim sana!...Kırgınım...

Kızgın değilim sana!...Kırgınım...

kızgın değilim eşime kırgınım Seni Çok Sevmiştim...Onun içindir senden kalan yanlızlığımıda sevmem..!Aşkınla eziyet edip durdun bana yıllarca,Kimselere bişey diyemedim!Yüreğimdeki yaraları sordular;Söyleyemedim,O yaptı diyemedim!Kimse kalbini kırsın istemedim,Korktum seni kaybetmekten!Gidersen bikere daha yaşayamam zannettim.Hep gitmelerden korkardım...Onun için senden önce benim gidişim...!...
  4. Babama

Babama

Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye. Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik. Ne zaman bir...
  5. Canım Babam Yakında Show Tv'de

Canım Babam Yakında Show Tv'de

Mehmet Aslantuğ, Mehmet Aslantuğun yeni dizisi,canım babam dizisi, Mehmet Aslantuğ canım babam, Mehmet Aslantuğun yeni dizisinin adı, canım babam dizisi nezaman başlıyor, canım babam dizisinin konusu, canım babam dizisi oyuncuları Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ bir komedi dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkacak...Şimdi geçelim haberin ayrıntılarına “Sıcak Saatler”, “Bir İstanbul...

Sayfayı Paylaş