gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Babasının Kızı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Güzel oyuncu Nehir Erdoğan babasına çok benizyormuş...... NEHİR ERDOĞAN'IN ZOR ANLARI
    ÜNİVERSİTEYİ BİTİRDİĞİ YIL BABASINI KAYBEDEN VE NEHİR ERDOĞAN, GÜÇLÜ DURMAYA ÇALIŞIRKEN GERÇEKLERİ KABUL ETMEMENİN YANLIŞLIĞINA DEĞİNDİ.

Filiz Akın'ın Habertürk'teki programına konuk olan Erdoğan, 'Karakter olarak da fizik olarak da babama çok benzerim. Daha güçlü bir duruşum vardır. Daha içimde yaşarım, daha gizli ağlarım. Annem ve abim, duygularını daha açık edebilen insanlar' diye konuştu.

Babasının ölümünden sonra annesinin çok ağladığını ve çok mutsuz olduğunu, abisinin de sürekli isyan ettiğini söyleyen Nehir Erdoğan, yaşadıklarını anlatırken zorlandı. Erdoğan, 'Benim de üniversite yeni bitmişti ve İstanbul'a döndüm. Ben sadece kendimi işe verdim. 4 işte birden çalışmaya başladım. Bir sene böyle gitti. Fakat bu da çok iyi bir şey değilmiş. Sonradan o ağlamamanın, güçlü duracağım, babam ölmedi ki sadece boyut değiştirdi, gitti, beni görüyor... Çok fazla kasmışım galiba kendimi. Çok özlüyorum. Daha dün gecce yine rüyamda gördüm. Çok özlüyorum tabi yapacak bir şey yok. Bir gün kavuşacağız inşallah' şeklinde konuştu.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel cidden yaaaaaaaaa

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :S bilmiyordum babasnın cok önceden kaybettiğini

Babasının Kızı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar neden babaya düşkündür

kızlar neden babaya düşkündür

babalar neden kızar anneler neden kızar öncelikle annenizemi düşkünsünüz yoksa babanızamı?kız cocukları sizce babaya neden daha düşkündür ?
  2. Babasının Oğlu, Annesinin Kızı

Babasının Oğlu, Annesinin Kızı

anne ve kızı bağlar zaman En uyumlu ailelerde bile zaman zaman sorunlar yasanir. Özellikle çocuklar ilk gençlik çagina girdiklerinde, aile içinde isler karisir. Dondur yumurtani, kucakla yavrunu Annelik, kadinlarin beyinlerini degistiriyor Ebeveyn olmak zevk vermeli Anne-Baba Okulu basladi Asiri endiseli ebeveynlere Uzun yasam geni babadan Baba-çocuk iliskisi Lohusa...
  3. Babalar kızları,kızları babaları hakkında ne düşünür?

Babalar kızları,kızları babaları hakkında ne düşünür?

0 yaşında Baba : Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçücük şey benim kızım mı? Gözleri de bana ne kadar çok benziyor. Kızı : Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek. 5 yaşında Baba : Prensesim benim, güzel kızım. Söyle bakalım baban sana ne alsın? Kızı : En çok babamı seviyorum.Babam, niye annemle uyuyor?Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin. 10 yaşında Baba : Gittikçe...
  4. Küçük kızın babasına duası

Küçük kızın babasına duası

küçük kızın babasına mektubu Mailime gelen bir yazı beni çok güldürdü.Küçük bir kız babasının bilgisayar da bir çok kadınla konuştuğu anlamış olmalı ki ona çok güzel bir dua eder:DKıyamam ben ona ya:D -"Tanrim, Lütfen babamin bilgisayarindaki tum fakir hanimefendilere elbise yolla, Amin !." :piha::piha:
  5. Babalar ve kızları...

Babalar ve kızları...

BABALAR VE KIZLARI 0 yaşında Baba : Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçücük şey benim kızım mı? Gözleri de bana ne kadar çok benziyor. Kızı : Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek. 5 yaşında Baba : Prensesim benim, güzel kızım. Söyle bakalım baban sana ne alsın? Kızı : En çok babamı seviyorum. Babam, niye annemle uyuyor? Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin. 10...

Sayfayı Paylaş