gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Babassu Yağı Nedir, Ne İşe Yarar?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

babassu yağı,babassu yağı nedir, babassu yağı ne işe yarar
    Sevgili melekler, Güney Amerika'da sağlık tedavisi için kullanılan Babassu yağı, yıpranan saçlara sağladığı faydalarla da biliniyor. Yıpranmış saçları eski parlaklığına kavuşturan, içindeki doğal özleri sayesinde saçların temel yapı taşına ulaşan Babassu yağı hakkında biraz daha ayrıntılı bilgi verelim sizlere...

babassu-yagi.jpg

Babassu Yağı Nedir, Ne İşe Yarar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böğürtlen yağı ne işe yarar?

Böğürtlen yağı ne işe yarar?

böğürtlen yağının faydaları resim yağı ne işe yarar böğürtlen yağı faydaları Böğürtlen yağının faydaları ve kullanımı ile ilgili tüm bilgileri sizlerin bilgisine sunuyorum * C vitamini içerir. * Boğazı yumuşatır. * Cilde ve saçlara denge ve canlılık sağlar. * Cilt temizliğinde güçlü bir tonik olarak önerilir. * Deri yaralanmalarında haricen kullanılabilir. * Cildi...
  2. kekik yağı ne işe yarar

kekik yağı ne işe yarar

Kekik suyu ve kekik yağı ne işe yarar kekik yağının faydaları ve yararları nelerdir yazarsanız sevinirim.
  3. Kekik yağı ne işe yarar

Kekik yağı ne işe yarar

Kızlar kekik yağı ne işe yarar tam olarak nerelerde ve hangi hastalıklara faydası var sizler nerede kullanıyorsunuz kekik yağını ?
  4. kantaron yağı ne işe yarar

kantaron yağı ne işe yarar

Bitkisel tedaviler oldum olası ilgimi çekmiştir.Şimdi yeni bir ot adı duydum kantaron diye.Bu ottan çıkarılan yağ çok faydalıymış.Nedir bu yağın yararları, nelere kullanılır ?
  5. Argan Yağı Ne İşe Yarar?

Argan Yağı Ne İşe Yarar?

argan yağı nedir,argan yağı ne işe yarar,argan yağı neye iyi gelir,argan yağı saçları parlatır mı,argan yağı nerelerde kullanılır,argan yağı hakkında bilgiler, Şimdiye kadar bir çok yağı solda sıfır bırakan cildin elastikiyetini geri kazandıran, saçların matlığını alıp parlamasını sağlayan bir yağ. Argan Yağı Ne İşe Yarar? Saç bakımından, cilt bakımına, kadar bir çok ürünün içerisinde...

Sayfayı Paylaş