gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Babaya en güzel sevgi sözleri burada

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

babama sözler babaya güzel sözler
    Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yaklaşmakta olan 2012 babalar günü için, babalarına en güzel sevgi sözleriyle hitap etmek isteyen tüm arkadaşlarımıza ve babama sözler arıyorum diyen tüm misafirlerinize en güzel babalar günü sözleri sunuyoruz.

Babanın mırasını mı ıstıyorsun? Bılgısını ogren. Onun parasını hemen harcayabılırsın.

Babanın erdemleri çocuklarının servetidir.

Babanın rolü, yüz öğretmeninkine bedeldir.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar, babalar gününü kutlarım.

Üzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum.

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgısını her zaman uzerımde hıssettıgım dun de bugun de yarın da hep yuregım kadar yakınımda olan babacıgım senı cok sevıyorum.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgı ve saygılarımla babacığım bir günümde değil her günümdesin.

Babanın faziletleri, çocukların servetidir

İnsan, babasına borçlu olduğu saygıyı ancak baba olduğu zaman duyar

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam...

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle...

Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

Babaya en güzel sevgi sözleri burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye ve sevgiye dair en güzel sözler

sevgiliye ve sevgiye dair en güzel sözler

nişanlıya güzel mesajlar nişanlıya güzel sözler sözler sevgiliye seni seviyorum sözleri mesaj » @--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorum. » Sen dünyaya sürgün...
  2. En güzel sözler, Sevgi sözleri

En güzel sözler, Sevgi sözleri

Kızlar En güzel sözler, Sevgi sözleri arıyorum önerilerinizi bekliyorum
  3. Sevgi Sözcükleri En Güzel Sözler

Sevgi Sözcükleri En Güzel Sözler

Güzel sözler, Sevgi mesajları Sevgi Sözcükleri En Güzel Sözler Merhaba Melek'leri, sevgilinize ve sevdiklerinize en güzel sevgi sözleriyle hitap etmek mi istiyor sunuz? Ya da ona en güzel sevgi sözlerinden oluşan bir mesaj mı atmak istiyor sunuz? O halde buyrun; en tatlı sevgi sözleri sizin olsun Melek'lerim :) Aşkım yatagin, sevgim yorganin, yüregim yastigin olsun iyi uyu birtanem Sen...
  4. Ünlü Şairlerden En Güzel Sevgi Şiirleri Burada

Ünlü Şairlerden En Güzel Sevgi Şiirleri Burada

En güzel sevgi şiirleri Ünlü Şairlerin Sevgi ile ilgili şiirleri Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız babalar günü şiirleri konusunun ardından şimdi de en güzel sevgi şiirleri ile karşınızdayız :) SEN BENİM SARHOŞLUĞUMSUN Sen benim sarhoşluğumsun ne ayıldım ne ayılabilirim ne ayılmak isterim başım ağır dizlerim parçalanmış üstüm başım çamur içinde yanıp sönen ışığına düşe...
  5. 2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Sevgi Mesajları arayanlar buraya gelsin!

2012 En Güzel Aşk Sözleri Aşk Sözleri 2012, Sevgi Sözleri Anlamlı Aşk Sözleri http://www.meleklermekani.com/ask-resimleri/195542-2012-ask-resimleri.html konumuzdan sonra şimdide bütün aşıklara en güzel aşk sözleri sunuyor ve 2012 sevgi sözleri arayan tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. -Seni günde 1 kez düşnüyorum oda 24 saatimi alıyor - Yol sen olsan yorulmadan...

Sayfayı Paylaş