gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Babaya Sevgi Sözleri istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Babaya Sevgi Sözleri arıyorum ben canım babam için yazacağım en güzel en duygu yüklü ve yeni Babaya Sevgi Sözleri sunarsanız çok sevinirim :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Babaya Sevgi Sözleri istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. babalar günü cep msjları ve babalar için sevgi sözleri

babalar günü cep msjları ve babalar için sevgi sözleri

babaya sevgi sözleri ”BIR BABA, KENDI MUTLULUGUNDAN COK, COCUKLARININ MUTLULUGU ILE MUTLU OLUR. ” Golti• “COCUKLUK CAGINDA BABA KORUMASINDAN DAHA GUCLU BIR IHTIYAC DUSUNEMIYORUM. br> • “BABANIN MIRASINI MI ISTIYORSUN? BILGISINI OGREN. ONUN PARASINI HEMEN HARCAYABILIRSIN. • “BABANIN ERDEMLERI COCUKLARININ SERVETIDIR. • “BABANIN ROLU, YUZ OGRETMENINKINE BEDELDIR. • “INSAN BABASINA BORCLU...
  2. Babaya en güzel sevgi sözleri burada

Babaya en güzel sevgi sözleri burada

babama sözler babaya güzel sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda yaklaşmakta olan 2012 babalar günü için, babalarına en güzel sevgi sözleriyle hitap etmek isteyen tüm arkadaşlarımıza ve babama sözler arıyorum diyen tüm misafirlerinize en güzel babalar günü sözleri sunuyoruz. Babanın mırasını mı ıstıyorsun? Bılgısını ogren. Onun parasını hemen harcayabılırsın. Babanın erdemleri...
  3. Platon Sözleri istiyorum sizden

Platon Sözleri istiyorum sizden

Selam millet aranızda Platon Sözleri bilen var ise rica ediyorum acil tarafından benimle Platon Sözleri paylaşabilir mi? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
  4. Depar Hediye Şarkı Sözü istiyorum sizden

Depar Hediye Şarkı Sözü istiyorum sizden

selam arkadaşlar ben acele tarafından sizlerden Depar Hediye Şarkı Sözü paylaşımında bulunmanızı rica ediyor ve şimdiden Depar Hediye Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.
  5. Burcu Güneş'ten Bir Sevgi İstiyorum Şarkısının Sözleri

Burcu Güneş'ten Bir Sevgi İstiyorum Şarkısının Sözleri

Bu konu; burcu güneş bir sevgi istiyorum şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafilerimiz sevilen başarılı şarkıcı Burcu Güneş, eski bir Türk Sanat müziği parçasını yeniden yorumladı. İşte Burcu Güneş'ten Bir Sevgi İstiyorum şarkısının sözleri.. Burcu Güneş Bir Sevgi İstiyorum Yılları durduracak Güneşi doğduracak Dünyamı dolduracak Bir...

Sayfayı Paylaş