Babutsa London Calling 2009 Albüm

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Babutsa London Calling 2009 Albüm
Arkadaşlar son günlerde heryerde Babutsa çalınıyor özellikle albümünün çıkış parçası olan yanayım yanayım insanı yerinde oturtmayan cinsten:D İnanılmaz bir ses harika bir yorum ve kıpır kıpır insanı eden parçalarıyla babutsa yı dinlemenizi tavsiye ederim kurtlarını dökmek isteyen tüm meleklerimi yanayım yanayım parçasını şiddetle tavsiye ediyorum:D az önce ben biraz döktürdümde bu parçada:D

Sizlere Babutsa nın albüm tanıtımına geçmek istiyorum şimdide
babutsa1-1905.jpg

1- Güzelim
2- Neler Geldi Başıma
3- Gariban
4- Yanayım Yanayım
5- Gençlik Böyle Geçer (Ekatomiria)
6- Mehmedim
7- Bir Birilerine
8- Köprüden Geçemedim
9- Mutlu Ol
10-Babutsa
11-Zeytinden Aşımısın (Mendil)
12-Ararım Sorarım Seni
13-Yanayım Yanayım (Burak Yeter Remix)

Türkiye'ye yeni sesler, yeni sound'lar kazandırmayı hedefleyen 4 Mart Müzik, özel bir çalışmaya daha imza atıyor Adını kaktüste yetişen dikenli bir meyva olan Babutsa grubu albümünde ilginç tarzı ile dikkatleri çekiyor

BABUTSA , Londara'da yaşıyan 3 türk tarafından ortaya çıkan bir grup, Soner, Ali, Peri adlı üç türk genci tüm müzik bilgilerini deneyimlerini ortaya koyarak, eski yavru vatana ait parçaları aldılar ve kendi yorumlarını ekleyip hayatınıza renk katacak bu albümü ortaya çıkardılar

Albümde aslında farklı müzik tarzlarını bir projede karşımıza çıkarıyor, pop, fantezi, rock, blues, regy, rum ezgilerini taşıyan albümde 12 şarkı yer alıyor

Albümün ilk Klibi Ali tarafından seslendirilen "Yanayım Yanayım" adlı şarkıya yönetmen Yavuz Özkan tarafından Ortaköy'de tarihi bir binada çekildi Albümde farklı tarzların hedef alınması sebebiyle 2 klibte Peri tarafından seslendirilen ve Türkiye'de herkesin sevdiği bir parça olan, düzenlemesi blues formatında yapılan tabii ki gene Yavuz Özkan tarafından "Köprüden Geçemedim"e çekildi

Geri