gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

baby phat uzun kollu bluzler

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

üşüsemde şıklıgımdan ödün vermem mi diyorsunuz? ozaman sizi baby phatın ince uzun kollularıyla tanıştırayım hem mevsimlik hemde çok şıklar buyrun...

2. beste-

beste- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy çok gseL bnLar yaa nerdn buLabLrm bnLarı ben adını hç grmedm ankarada o kdr mağaza gezmeme rağmen..=))

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi birbirinden güzel canım

4. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 - 7 - 8 Tam benim tarzım bayılıyorum valla böyle kokoş olmaya paylaşımın için teşekkürler canım Elmalım.......:hayal:

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoş bluzler yaa. Mor olana da bayıldım ben :) Gerçekten çok şık duruyor. Teşekkürler paylaşım için.

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi harika ama buna bittim [​IMG]

baby phat uzun kollu bluzler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baby phat çantalarr

baby phat çantalarr

evet çanta tutkunları hanımlar eminim çeşit çeşit çantalara bakmak sizinde hoşunuza gidiyor tabii almak daha eglenceli:D baby phat'ın koleksiyonundaki çantalara da bir bakalım mı???...
  2. 2013 uzun kollu elsbise modası

2013 uzun kollu elsbise modası

bu konu;2013 elbise modelleri,2013 uzun kollu elbiseler hakkında bilgi vermektedir Sevgili hanımlar bu kış uzun kollu elbiseler moda.Zaten kışın uzun kollu elbise giyilir dediğinizi duyar gibiyim.Çalışan bayanlar,modayı yakından takip edenler yaz kış ayırt etmeden kısa kollu kıyafetleri tercih ediyor.Bu kış tüm bayanlar uzun kollu elbiseleri giyicek.İster mini olsun ,ister uzun tüm...
  3. 2013’te Uzun kollu gelinlik modası

2013’te Uzun kollu gelinlik modası

Bu konu; uzun kollu gelinlik modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bahar aylarında gelin olmayı düşleyenler için ve kır düğünü yapmayı planlayan meleklerimiz için uzun kollu gelinlik modellerini sunuyorum. Meleklerim vücut yapınızı iyi bilirsiniz eğer kollarınızda görünmesini istemediğiniz fazlalıklar yada lekeler varsa bu modellerle güzel bir şekilde kamufle edebilirsiniz :tik: Ayrıca bu...
  4. Siyah Uzun Kollu Abiye Modelleri

Siyah Uzun Kollu Abiye Modelleri

siyah abiye modelleri, siyah uzun kollu abiyeler, siyah uzun kollu abiye elbiseler, abiye modelleri Uzun kollu abiye modelleri sonbahar ve kış ayların da tesettürlü ve açık bayanların özel gün ve gecelerde tercih ettiği bir tasarım olmaya devam ediyor. Abiye renginin değişmeyen trendi olan siyah, özel gecelerde bayanların en çok tercih ettiği abiye rengi olarak abiye giyim markalarının...
  5. uzun kollu gelinlik modeli tavsiye

uzun kollu gelinlik modeli tavsiye

selamlar bana uzun kollu gelinlik modelleri önerilerinde bulunurmusunuz yakında düğünüm olacak malum havalar çok soğuk o yüzden uzun kollu bir gelinlik giymeye karar verdim ama model konusunda kararsızım modern ve gösterişli bir gelinlik modeli olursa memnun olurum

Sayfayı Paylaş