gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Baby Shower Davetiye Örnekleri

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

baby shower nedir, baby shower davetiyeleri, baby shower davetiyeler Bebek doğmadan önce bayanlar arasında bebeğin gelmesini kutlama amacı ile yapılan partiye baby shower denir. Baby shower ülkemiz de çok yaygın olmasada geçtiğimiz günler de Demet Akalın'ın doğacak kızı Hira için yaptığı baby shower partisinden sonra epey bir yaygınlaşacağa benziyor. Parti için sizlere örnek davetiye modellerini paylaşıyoruz. Eğer sizde bebeğiniz için farklı bir parti düşünüyorsanız bu davetiyelerden ilham alabilirsiniz.

baby shower davetiye (1).jpg baby shower davetiye (1).png baby shower davetiye (2).JPG baby shower davetiye (3).jpg baby shower davetiye (4).jpg baby shower davetiye (5).jpg baby shower davetiye (6).jpg

2. kapciasli

kapciasli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    8
Baby Shower Davetiye Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baby Shower (Bebeğe Hazırlık ) Partisi Verecek misiniz ?

Baby Shower (Bebeğe Hazırlık ) Partisi Verecek misiniz ?

baby shower nedir baby shower partisi Sevgili melekler, gebeliğin son aylarında yapılan ve yurtdışında hayli yaygın olan baby shower nedir sizlere bahsetmek istiyoruz. Doğumun son zamanlarına gelen annelerin hem heyecanlarını dindirmek hem de ihtiyaç listesine arkadaşların, eşin, dostun katkısını sağlamak için yapılan bebeğe hazırlık partisi olarak tanımlayabileceğimiz baby shower,...
  2. Baby Shower Nedir ve Neden Kutlanır?

Baby Shower Nedir ve Neden Kutlanır?

baby shower nedir, baby shower, baby shower neden kutlanır Geçtiğimiz günlerz de 7 aylık ve bir kız bebek bekleyen Demet Akalın kızı Hira için baby shower partisi verdi. Baby shower ne anlama geldiğini ve ne amaçla kutlandığını merak edenler için baby shower hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Baby Shower, Amerika’da, doğumu yaklaşan anne adayının sevenleri...
  3. Bizde modaya uyduk , Baby shower partisı yaptık.

Bizde modaya uyduk , Baby shower partisı yaptık.

Bizde modaya uyduk , Baby shower partisı yaptık. Artık gebeler için yeni moda baby shower parti (doğacak bebeğe hediye partisi) herkesin dilin de ..Demet Akalın yaptı bizde yaparız dedik imkanımız yettiğince ön hazırlığımızı tamamladık ve en yakınlarımızla partimizi yaptık. Çokta güzel oldu. Baby shower partisinin olmazsa olmazı bezden yapılan pastası,tabi ki yaş pastamızı da aldık ama...
  4. Baby Shower partisi ne zaman yapılır ?

Baby Shower partisi ne zaman yapılır ?

Selam kızlar benim yakında kızım olacak acaba bu Baby Shower partisi hakkında bilginiz var mı tam olarak bu parti ne zaman yapılıyor tam olarak içeriği ney yahu bende modaya uyayım ilk kızım olacak dimi :D:D Birileriniz bana anlatabilir mi lütfen ?
  5. Baby shower partisi yapanlar

Baby shower partisi yapanlar

Ya arkadaşlarım acaba bana Baby Shower partisi yapanlar anlatabilir mi tam olarak bu parti nasıl yapılıyor nerede yapılıyor tam olarak nedir hediyeleri menüsü ve süsleri hakkında bana detaylı bilgiler verebilir misiniz lütfen ? Benimde bir kızım olacak ve yakında yapacağım reca ediyorum bekliyorum. Bu Baby shower partisini yapanlar yazsınlar ama merak ediyorum heyecanlandım bak şimdi....

Sayfayı Paylaş