gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Baby Shower Nedir ve Neden Kutlanır?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

baby shower nedir, baby shower, baby shower neden kutlanır Geçtiğimiz günlerz de 7 aylık ve bir kız bebek bekleyen Demet Akalın kızı Hira için baby shower partisi verdi. Baby shower ne anlama geldiğini ve ne amaçla kutlandığını merak edenler için baby shower hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

baby shower.jpg

Baby Shower Nedir ve Neden Kutlanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlid Kandili Neden Kutlanır?

Mevlid Kandili Neden Kutlanır?

Dinimizde mübarek olarak kutlanan hayırlı gün ve gecelerden biri olan mevlid kandilinin anlamı ve neden kutlandığına dair merak ettiğiniz soruların cevaplarını aktarıyorum. İslâm dinindeki kutsal gecelere kandil adı verilir.Miraç Kandili, Berat Kandili, Regaip Kandili ve Mevlid Kandili gibi.. Bu gecelerde, minarelerin şerefelerinde kandiller yanar. Kandil günü, Kandil çöreği denen simitlerin...
  2. Hıdırellez Nedir ve Ne Zaman Kutlanır?

Hıdırellez Nedir ve Ne Zaman Kutlanır?

hıdırellez ne zaman,hıdırellez şenlikleri,tarihi,hıdırellez gelenekleri,tarihçesi,ne demek,hıdırellez sözleri,neler yapılır gibi sorularınızın yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Hıdırellez Bayramı (Hıdrellez), Türk dünyasında kutlanan mevsimlik bayramlardan biridir. Ruz-ı Hızır (Hızır günü) olarak adlandırılan Hıdırellez günü, Hızır ve İlyas’ın yeryüzünde buluştukları gün olduğu...
  3. Anneler günü neden kutlanır ve ne zaman

Anneler günü neden kutlanır ve ne zaman

anneler günü ne zaman kabul edildi anneler günü neden kutlanır Anneler günü ne zaman kutlanmaya başlandı Her yıl Mayıs ayının ikinci pazar günü kutladığımız Anneler günü tarihçesini bu sayfamızda merak eden tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. Anneler Günü kendini 1600'lü yıllarda İngilizler'in "Mothering Sunday" (Anneler Pazarı) kutlamalarında gösterdi....
  4. Cadılar Bayramı Neden ve Nasıl Kutlanır?

Cadılar Bayramı Neden ve Nasıl Kutlanır?

cadılar bayramı, cadılar bayramı nedir, cadılar bayramı ne zaman kutlanır Biz müslümanların islami kültürün de yer almayan batılıların kutladığı cadılar bayramını eminim ki hepiniz duymuşsunuzdur. Cadılar bayramının neden ve nasıl kutlandığına dair bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için gerekli bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Özellikle ve en yaygın şekilde Amerikan...
  5. Baby Shower partisi ne zaman yapılır ?

Baby Shower partisi ne zaman yapılır ?

Selam kızlar benim yakında kızım olacak acaba bu Baby Shower partisi hakkında bilginiz var mı tam olarak bu parti ne zaman yapılıyor tam olarak içeriği ney yahu bende modaya uyayım ilk kızım olacak dimi :D:D Birileriniz bana anlatabilir mi lütfen ?

Sayfayı Paylaş