gebe
  1. esraefe

esraefe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Baby2go bebek arabalarında bir numara:)

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında esraefe tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar.Ben Esra Oğlum olduktan sonra bebek ürünleriyle yakından ilgilenir oldum haliyle.Özellikle yaşından sonra bebek arabalarında çok titiz davranır oldum.Baby2go nun rahat kullanışlı olduğunu duymuştum gerçi ama kullandıktan sonra söylenildiği kadar varmış dedirtti bana....Sizler bebek arabası seçerken nelere dikkat ettiniz?Güvenirliği konforlu oluşu ön planda muhakkak ama daha da önemlisi piyasada o kadar çok Çin malı malzeme kullanan firma var ki insanın güvenip alması sorun olabiliyor.Siz bebek arabasında neyi ön plana alıyorsunuz ....

Baby2go bebek arabalarında bir numara:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arabada, bebeğin emniyeti

Arabada, bebeğin emniyeti

Bebeklerini ilk kez dışarı çıkaran anne babalar aniden rüzgar çıkmasından veya yağmur yağmasından korkarak bebeklerinisarmalarlar (bazen gereğinden fazla). Ancak milyonlarca anne-baba bebeklerini asıl korumaları gereken yerde korumazlar. Kötühava koşullarına kısa bir süre maruz kalmak bebek açısından çok olumsuz olaylara yol açmaz, ancak bebeği hatalı bir şekildeyerleştirilmiş emniyet...
  2. Bir Kalemle 25 Numara

Bir Kalemle 25 Numara

geçici dövme kalemi kalem numaraları Meleklerim çoğumuz göz kalemini sadece gözlerimizin çevresinde kullanırız adı üstünde göz kalemi:)Fakat bir göz kaleminin tek bir görevi yok..Sizin için göz kaleminin görevini bir başlık altında topladım.Gelin beraber bakalım göz kalemi ile neler yapılabiliyormuş.. 1-Kaşlarının daha kalın ve belirgin görünmesini istiyorsan göz kalemini kaş kalemi...
  3. Yeni Model Bebek Arabaları

Yeni Model Bebek Arabaları

yeni model bebek arabaları son model bebek arabaları en son arabası Hamiş anne adayları işte doğacak olan bebişlerinizi güzel güzel ve rahat rahat gezdirmek için birbirinden harika bebek arabalarına bir göz atın diyorum:):esra:Bu arabaların hepsi sitemiz de bebek bekleyen tüm anne adayların hediyem olsun:)Gönül isterdiki çok zengin olayım hepinize birer tane hediye edeyim ama malesef:D Buyrun...
  4. İkiz Bebek Arabaları

İkiz Bebek Arabaları

Doğal yada tüp bebek yöntemiyle ikiz bebeklere hamile kaldıysanız ve bebişleriniz için mutlaka gerekli olan bebek arabası bakınıyorsanız sizlere örnek olması açısından ikiz bebek arabalarından seçtiğim örnekleri sunuyorum. İkiz bebeklerin bakımı biraz zor olacağından sizlere araba seçiminizdeki tavsiyem kullanışlı olan puset tarzı arabaları seçerseniz sizin içinde kullanması daha pratik ve...
  5. Makyaj Çantalı Bebek Arabası Baby2go Avangarde

Makyaj Çantalı Bebek Arabası Baby2go Avangarde

Konuyu nereye açacağımı bilemedim hanımlar. Eşimden bir hediye aldım ve sizinle de paylaşmak istedim. Eşim hediye olarak makyaj aynalı bir bebek arabası almış. Kendisi de makyaj yapmamdan hoşlandığından görünce hemen almış. Baby2go Avangarde modelinde var makyaj bölmesi. Makyajsız çıkamayan annelere tavsiye ederim:)

Sayfayı Paylaş