gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bacak Aralarının Kararmasına Karşı

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

vücuttaki kararmalar bacak araları bacak arası kararması bacak araları, kararması, renk koyuluğu, çareler, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Özellikle yaz geçtikçe daha çok şikayet edilen bacak arası kararmaları için bazı tavsiyelerimiz var.

Bacak arası kararması ve koltuk altı karamasını geçirmek için öncelikle kese yaparak ölü deriyi atmalısınız. Keseden sonra yapılması gereken doğal yöntemler şunlardır:
    * Taze siyah üzüm suyunu sürüp kuruyana kadar kalmasını bekleyin.
    * Bacak arası kararmalarından kurtulmak için limon suyu sürülmesi de önerilir.
    * Banyodan sonra düzenli olarak bebe pudrası sürülmesi öneriler arasındadır.
    Bu uygulamalarla rengin zamanla açıldığını görülmüştür.

Suna Dumankaya’dan Bacakarası Kararmalarına Bitkisel formül:
    Malzemeler:
    * 1 çay kaşığı vazelin,
    * 1 çay kaşığı elma suyu,
    * 1 çay kaşığı limon suyu.

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra bacak arasına sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra sonra yıkayıp bebek pudrası sürün. Bacak arası kararmasının zamanla geçecektir.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    canım bu bilgileri paylaştığın için teşekkür ederim :):)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler :))

Bacak Aralarının Kararmasına Karşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar aranızda sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Kızlar aranızda sivilcelere karşı nadixa krem kullanan var mı ?

Kızlar nadixa diye bir krem varmış ve bu kremin sivilcelere karşı son derece iyi geldiğini söyleyen arkadaşlarım var ama. Ben yinede sizlere sormadan bunu kullanmak istemedim. Aranızda bu nadixa sivilce kremini kullanıpta gerçekten iyi sonuç alanlar var mı ?= Kullanayım mı ? Ne diyorsunuz. Birde sivilceler için başka tavsiyeleriniz varsa benimle paylaşır mısınız. Gerçekten benim için önemli...
  2. erken doğum riskine karşı nidilat kullanan varmı aranızda?

erken doğum riskine karşı nidilat kullanan varmı aranızda?

Merhaba.Ben 28. haftamdayım ve erken doğma karşı drum 3 saatte bir kullanmam için nidilat yazdı. Benim durumumda olanlar varmı aranızda? Şu an herşey yolunda gidiyor..
  3. bacak arasındaki kararmalara bitkisel çözüm var mı

bacak arasındaki kararmalara bitkisel çözüm var mı

merhaba ben epilasyon yapıyorum ama belli bir süre sonra bacak aralarımda kararma başladı bundan nasıl kurtulabilirim?
  4. Koltukaltı ve Genital Bölge Kararmalarına Karşı Doğal Formül!

Koltukaltı ve Genital Bölge Kararmalarına Karşı Doğal Formül!

koltukaltı kararması, genital bölge kararması, koltukaltı kararmasına çözüm Sevgili melekler, vücut bakımı konusunda kadınların şikayetçi oldukları durumlardan biri genital bölge ve koltukaltlarının epilasyon sonrası kararması durumudur. İster ağda, ister makina, ister kremle yapılan epilasyon sonucu oluşan kararmalar, dekolte kıyafet ve mayo-bikini kullanımında hoş olmayan görüntelere...
  5. Koltukaltı Kararmalarına Karşı Doğal Çözümler Burada Melekler!

Koltukaltı Kararmalarına Karşı Doğal Çözümler Burada Melekler!

koltukaltı kararmaları, koltukaltlarım karardı, koltukaltı kararmasına karşı Artık yaz geldi. Özellikle Ege ve Akdeniz'de açılan deniz mevsimiyle birlikte bikini ve mayo ya da kolsuz kıyafetler giymek isteyenlerin ortak bir sorunu da ortaya çıktı, kararmış koltukaltları. Kışın kalın ve kapalı kıyafetler altına gizlenen koltukaltları kararmış bayanlar bunun için çözüm arayışlarına girdi. Biz...

Sayfayı Paylaş