gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Bacak dekolteli abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

abiyeler dekolteli abiyeler 2012 bacak dekolteli abiyeler dekolte seven melekler için konumuzda.fiziğine,bacaklarına güvenen bayanlar için bu modeller çok şık.sezona hızlı giriş yapan derin bacak dekolteli kıyafetler popülerliğini devam ettiriyor.kalem ve maxi eteklerde sıklıkla gözümüze çarpan yırtmaçlar derinleştikçe daha da iyi hale geldi.derin bacak dekolteli elbisenizi şık bir topuklu ayakkabı ve değişik modellerde çantalarla tamamlaya bilirsiniz.

SadmiN bunu beğendi.
Bacak dekolteli abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekolteli balıkçıya ceza!

Dekolteli balıkçıya ceza!

Dekolteli balıkçıya ceza! İSTANBUL Milliyet Galata Köprüsü üzerinde üzerinde dekolte elbiseyle balık tuttuğu iddiasıyla, "hayasızca hareketlerde bulunmak" suçundan yargılanan iki çocuk annesi Gülcan Köse, 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesi'ndeki davaya, tutuksuz sanık Köse katılmadı. Davayı karara bağlayan Hakim Cahit Marancı, Köse'yi 6 ay hapse...
  2. Sırt Dekolteli Abiyeler

Sırt Dekolteli Abiyeler

dekolte abiyeler sırt dekolteli abiyeler dekolteli sirt sırt abiye Sırt dekolteli abiyeler çok hoşlar. bunlara bayılacaksınız :)
  3. Bacak ve sırt dekolteli elbiseler..

Bacak ve sırt dekolteli elbiseler..

bacak dekolteleri sırt dekolteli elbiseler sırt dekolteli elbise modelleri dekolteleri bacak elbiseler Vicudunuza güvenen bayanlar bu elbiseler tam sizlik :Dbacak ve sırt dekoltesini ben iyi taşırım derseniz bu elbiselere bi bakın derim:D...
  4. Bacaklarına Güvenenlere Mini Abiyeler

Bacaklarına Güvenenlere Mini Abiyeler

mini abiyeler süper mini abiyeler Yaklaşan yaz düğünlerinde ne giyicem diye düşünüyorsanız eee bide bacaklarınıza ve fiziğinize güveniyorsanız bu abiyeler tam sizlik :tik: Yaz mevsiminin en güzel yanı istediğiniz renkleri rahatlıkla giyebilmeniz...Hele birde bronz ten üzerinde ne şık durur bu elbiseler :)
  5. abiyeler...

abiyeler...

bence cok güzeller ben begendim bir de siz bakın melişlerim...

Sayfayı Paylaş