gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Bacak inceltme

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

bacak inceltme alt bacak inceltme bacaklarımı inceltmek istiyorum bacakları ınceltmek Arkadaslar bana ne önerirsınız bacak ınceltme konusunda . Ben nasıl bacaklarımı ınceltırım. Yardımcı olursanız sevınırım ....

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy kuşum kimse cevap vermemiş bende yeni gördüm konunu gerçi uzun bir zaman geçmiş ama yardımcı olmaya çalışırım.ya bacak için egzersizleri dene emin ol çok işe yarıyo ilk zamanlar çok yorucu oluyor ama zamanla alışıyorsun zaten tatlım

Bacak inceltme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bacak bacak üstüne atmak

bacak bacak üstüne atmak

Bacak bacak üstüne atma biçimi çok sayıda anlam taşır ve kişinin iç dünyasıyla ilgili çok değerli ipuçları yansıtır. Ayrıca bacak bacak üstüne atmak, kalça ve bacak kaslarına değişik hareketler sağladığı için uzun süre yorulmadan oturmaya imkan verir. Bu yönüyle de bacak bacak üstüne atmak amaçlı bir harekettir. İnsanlar, ağlamak gibi bazı davranışlarıyla birlikte doğarlar. Bu davranışlar...
  2. Oturduğunuz yerde bel inceltme

Oturduğunuz yerde bel inceltme

Oturduğunuz yerden her iki bacağınızı yerden keserek yirmi santim yukarı kaldırın, on saniye bekleyip bacaklarınızı bırakın. Nefes burada çok önemlidir. Karın kasının üzerinde diyafram vardır. Derin bir nefes alıp bacakları yerden 20 santim çekip on saniye kalın. Yaklaşık olarak gün içinde 15-20 tekrar yapın. Bunları yaparken aynı zamanda nefesinizi kontrol etmeyi de unutmayın. Nefes kontrolü...
  3. Mehmet Öz'den Bel İnceltme Diyeti

Mehmet Öz'den Bel İnceltme Diyeti

Belimiz en çabuk yağlanan ama en zor yağı eriyen bölgelerimizdendir... Belimizdeki yağları eritmek için egzersizle birlikte diyet yaparak daha çabuk sonuca ulaşabilirsiniz kızlar... Dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz'ün Bel İnceltme diyeti ile havalar tamamen ısınana kadar incecik bir bele sahip olabilirsiniz :tik: Mehmet Öz Bel İnceltme Diyeti 1. Gün Cumartesi 1. Yürüyün: Otuz dakika yürümek,...
  4. yüz inceltme

yüz inceltme

yüz inceltme yuz inceltme yanak gıdık ve yanak inceltme egzerzisleri nasıl oluyor resimli
  5. Kızlar alt bacak inceltme mümkün mü?

Kızlar alt bacak inceltme mümkün mü?

Merhaba kızlar ben 48 kiloyum boyumda 1,55 ama bacaklarım boyuma ve kiloma göre çok kalın. Yaz mevsimlerinde iç rahatlığıyla etek ve şort giyemiyorum. diyorlar ki alt bacakların incelmesi zormuş vs vs... sizce bu alt bacaklarımı nasıl inceltebilirim? Lütfen varsa tavsiye ve önerileriniz yazın!

Sayfayı Paylaş