gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Bacak ve sırt dekolteli elbiseler..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

bacak dekolteleri sırt dekolteli elbiseler sırt dekolteli elbise modelleri dekolteleri bacak elbiseler
    Vicudunuza güvenen bayanlar bu elbiseler tam sizlik :Dbacak ve sırt dekoltesini ben iyi taşırım derseniz bu elbiselere bi bakın derim:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dekolte seven biri olarak, bu elbiselerin bazılarını giymeye ben bile cesaret edemem:D:D Ayol bunların bazıları elbise değil bluz be :haha: Adım atınca çamaşır, baldır vs vs ortada olur:hhh: Mazallah millet çıldırır felan :)
    Çok hoş ve çok da seksi elbiseler için, tşkler Lamazi :)

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Elbiseler çok şık :) Ama ben sırf dekoltesini pek tercih etmiyorum :D
    Teşekkürler canım paylaşım için :)

4. ulquss

ulquss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    su ilk elbisenin grisi bnde var ben günlük giyiyorum o kadar dekolte değil bnce. tesekkürle emegine sağlık :)

Bacak ve sırt dekolteli elbiseler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. derin sırt dekolteli gece elbiseleri

derin sırt dekolteli gece elbiseleri

sırt dekolteli gece elbiseleri sırt dekolteli gece kıyafetleri sırtı açık elbiseleri sırtı açık elbise için saç modelleri elbise modelleri sırtına güvenen zarif kadınların dikkatine:D:D ünlü markalardan Alyce Designs'in 2009 tasarımları sizler için gösterimde :D:D hadi sırtlara foraa!!! :D:D
  2. Sırt Dekolteli Abiyeler

Sırt Dekolteli Abiyeler

dekolte abiyeler sırt dekolteli abiyeler dekolteli sirt sırt abiye Sırt dekolteli abiyeler çok hoşlar. bunlara bayılacaksınız :)
  3. Sırt Dekolteli Elbiseler

Sırt Dekolteli Elbiseler

sırt dekolteli elbise sırt dekolteli elbiseler elbise modelleri sirt elbiseler kıyafetler Abiye giyiceksiniz ama sırtınızada güveniyorsunuz o zaman sırt dekoltesi fazla olan elbiselere bakmanızda hiç sakınca yok...Buyrun size en güzel sırt dekolteli abiyeler :tik:
  4. Sırt dekolteli abiye modelleri

Sırt dekolteli abiye modelleri

sırt dekolteli abiyeler sırt dekolteli abiye abiye modelleri elbise modelleri 2011
  5. Sırt Dekolteli Elbiseler 2012

Sırt Dekolteli Elbiseler 2012

Gece dışarı çıkacak olan hanımların kurtarıcı kıyafetlerinden birisi olan sırt dekolteli elbise modelleri, yaz aylarının kattığı buhranı da alıp götürecek ve hanımların şıklıkları ile göz kamaştırmalarına yardımcı olacaktır. Son zamanların trend kıyafetlerinden birisi olan sırt dekolteli elbiseler ünlüler camiasında da sıkça tercih edilmektedir. Fiziğinize güveniyorsanız sırt dekolteli...

Sayfayı Paylaş