Bacakları zayıf gösteren SİHİRLİ PANTOLON

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
bacakları ince gösteren pantolon sihirli pantolon oyunu zayıf gösteren tayt micca etek modelleri ince tayt
Meleklerim bu pantolondan Türkiye'ye gelse kapış kapış satılır.Ben hemen bir tane siyah alırım:DVarmı başka isteyen:D

sihirli-pantolon-9571.gif

Bir İngiliz modacının tasarladığı, bacak ve kalçaları daha ince gösteren 'sihirli' pantolonlar büyük ilgi görüyor.
Modacılara göre pantolon en rahat ama aynı zamanda en riskli giysi. Çünkü sanılanın aksine vücut kusurlarını daha çok belli ediyor. Vücut yapısına uygun olmayan pantolonlar kalçaları daha geniş, bacakları daha kısa gösteriyor ama kadınlar, yine de bu dünyanın en rahat giysisinden vazgeçemiyor. Bunu bilen İngililiz modacı Maria Grachvogel, bacakları ince, kalçaları korse giymiş gibi sıkı ve toparlanmış gösteren bir pantolon üretti.
Adına 'magic pants' (sihirli pantolon) denen bu pantolonlar İngilitere'de satış rekorları kırıyor. Mica Paris, Emma Thompson ve model Marie Helvin'in tercih ettiği bu pantolanların satış fiyatı ise 375 sterlin.
İki çocuk annesi şarkıcı Mica Paris, aslında 44 beden olduğunu ama bu pantolon sayesinde 38 beden gibi göründüğünü söylüyor.

Bu ne?? Aman ben sda

BU NE OYUN KASIYO HİÇ Bİ ŞEY ANLAMADIM Bİ GİT!!
OYUN DEDİĞİNGÜZEL OLMALI
bEn 300SpArTaLı

qwerty çok güzel

Geri