gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bacaklarına Güvenenlere Mini Abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

mini abiyeler süper mini abiyeler Yaklaşan yaz düğünlerinde ne giyicem diye düşünüyorsanız eee bide bacaklarınıza ve fiziğinize güveniyorsanız bu abiyeler tam sizlik :tik:

Yaz mevsiminin en güzel yanı istediğiniz renkleri rahatlıkla giyebilmeniz...Hele birde bronz ten üzerinde ne şık durur bu elbiseler :)

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Şu göğsünde gülolan mavilinin bacakları çarpık mı ne hahaha
    Diğerlerini de çok beğendim bayıldım hatta :seker:

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bunumu kast etin cnm.. Bende bu elbiseyi cok beğendi :) bacaklar off side olsada hehehe :meri:

Bacaklarına Güvenenlere Mini Abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cesaretine ve vücuduna güvenenlere süper mini etekler

cesaretine ve vücuduna güvenenlere süper mini etekler

süper mini etekler süper mini etek super etek 2008 altı
  2. çok cici,mini abiyeler

çok cici,mini abiyeler

beyaz mini abiyeler çok cici, çok şık ve çok zarif bu abiyeler gerek görünümleriyle gerek renkleriyle insanın içine işliyor...*MeÇHuL*
  3. Mini abiyeler

Mini abiyeler

mini abiyeler mini abiyeler, modelleri 2011, elbise modelleri 2011, 2011, elbise, elbise modelleri, kıyafetleri burada arkadaşlar. Özel davetlerde giyeceğiniz abiye elbisenin mini olmasını mı istiyor sunuz? O halde size 2011 yılının en şık mini abiye elbise modellerini sunalım Melek'ler:)
  4. Bacak dekolteli abiyeler

Bacak dekolteli abiyeler

abiyeler dekolteli abiyeler 2012 bacak dekolteli abiyeler dekolte seven melekler için konumuzda.fiziğine,bacaklarına güvenen bayanlar için bu modeller çok şık.sezona hızlı giriş yapan derin bacak dekolteli kıyafetler popülerliğini devam ettiriyor.kalem ve maxi eteklerde sıklıkla gözümüze çarpan yırtmaçlar derinleştikçe daha da iyi hale geldi.derin bacak dekolteli elbisenizi şık bir topuklu...
  5. 2013 Mini Mini Abiyeler

2013 Mini Mini Abiyeler

Bu konu 2013 mini abiye elbise modellerine yer vermektedir. Mini abiyeler oldum olası en fazla dikkat çeken ve giymesi cesaret isteyen bir abiye modelidir. Bunların yanın da elbette ki fiziğinizin de düzgün olması gerekir. Bazen bilmeden yanlış bir tercih yaparak giydiğiniz kıyafet, kendinizi şık sanarken ne yazıkki karşıdan bakıldığın da bunun tam tersi olacaktır. Mini abiye modeli bana...

Sayfayı Paylaş