gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Baccara Otel-Didim

Konu, 'Türkiye Otelleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

baccara otel didim baccara otel bacara oyunları Otel Bilgileri: ODA&DETAYLAR: Baccara Otel Özellikleri; Toplam 50 odadan oluşmaktadır.. Baccara Otel Oda Özellikleri; Klima, Tv. (uydu yayınlı), telefon, duş-wc ve balkon mevcuttur.. YEME&İÇME: Açık büfe kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği olanakları açık ve kapalı restorantında Baccara Otelde misafirlerine sunulup, snack ve lobi bar da yorgunluğunuzu gun içerisinde giderebilirsiniz..
    GENEL ÖZELLİK&HİZMETLER: 24 saat oda servisi, kurutemizleme hizmet olanakları Baccara Otelde misafirlerine sunulur..
    SPOR&AKTİVİTELER: Baccara Otel de Açık havuz bulunmakta olup, denize 100 mt. mesafededir..
    KONUM: Didim Otel Baccara Konum; Altınkum mevkiinde bulunmakta olup, denize 100 mt, mesafededir..

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Adres : / Didim / Aydin

01.05.08 ile 15.06.08 ARASI = 7 Gece Kal 6 Gece Öde / 6 Gece Kal 5 Gece Öde / 5 Gece Kal 4 Gece Öde
    BACCARA OTEL 20.06.2008 Tarihine kadar %10 indirim uygulanacaktır.
    Çift kişilik oda kişi başı Mayıs Ekim 2008 Haziran Eylül 2008 Temmuz Ağustos 2008 Nisan 2008

Herşey Dahil 58 Ytl. 66 Ytl. 78 Ytl. 50 Ytl.
    Yarım Pansiyon40 Ytl.48 Ytl.52 Ytl.35 Ytl.
    Tek kişi farkı+%50Ek yatak-%30
    Özel günlerde farklı fiyat uygulaması olabileceğinden detaylı bilgiyi operatörlerden öğrenebilirsiniz.

turkiyeotellerirehberi.com

Baccara Otel-Didim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aydın(didim)

Aydın(didim)

aydın dıdım aydın didim
  2. Otel

Otel

Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Sürekli seyahatlere çıkacak, hayatta çok başarılı ve mutlu olacaksınız. Rüyada bir otelde bulundugunuzu görmek, yakinda sizin bir yolculuga çikacaginiza; bir otel odasinda yattiginizi görmek, beklemediginiz bir olay yüzünden huzurunuzun bozulacagina ve rahatinizin kaçacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada...
  3. didim-altınkum

didim-altınkum

didim altinkum resimleri didim altınkum resimleri altınkum denizi pansiyonlar Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x432 px Ve Boyutu 94KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x432 px Ve Boyutu 69KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam...
  4. Caprice Thermal Palace-Didim/Aydın (videolu tanıtım)

Caprice Thermal Palace-Didim/Aydın (videolu tanıtım)

caprice thermal palace, didim-aydın, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Caprice Thermal Place Akbük Koyu Didim/Aydın Tel: 0256 846 13 33 Fax:0256 846 10 10 E-mail: [email protected] web: Caprice Gold http://www.youtube.com/watch?v=6mwx7wet2dU
  5. Suskunlar Dizisi Çocuk Oyuncusu Furkan Didim

Suskunlar Dizisi Çocuk Oyuncusu Furkan Didim

Suskunlar Dizisinde Ecevitin Küçüklüğüni Canladıran Kim Suskunlar Dizisi Ecevitin Küçüklüğünü Kim Oynuyor Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Suskunlar'da Ecevit karakterinin küçüklüğünü canlandıran oyuncunun kim olduğu ile ilgili bir soru gelmiş melekler :) Hemen yanıtlıyoruz.. Ecevit’in küçüklüğünü oynayan çocuk olan Furkan Didim'dir Furkan Didim daha önce rol aldığı diziler Küçük...

Sayfayı Paylaş