gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bade İşçil'e Kocasından Müthiş Hediye!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bade işçil haberleri, bade işçil, bade işçil malkoç sualp
    Sevgili melekler, bizler eşlerimizden aldığımız bir demet çiçek, küçük bir hediye ya da sürpriz bir akşam yemeğiyle mutlu olurken, ünlülerin hediye sınırları da hayli geniş oluyor. Tıpkı yeni evlenen Bade İşçil-Malkoç Sualp çifti gibi. Taze damat eşinme öyle bir sürpriz yapmışki, tadından yenmez. İşte haberin detayları...

bade-iscil.jpg

Bade İşçil'e Kocasından Müthiş Hediye! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bade

bade

Rüyada görülen bade, kadri yüce temiz bir kadina isaret eder.
  2. Badem:

Badem:

BADEM: Bedeni ve zihni yorgunluğu giderir. Böbrek, mesane ve tenasül yollarındaki iltihapları giderir. Baş ağrısı, karaciğer ve böbrek ağrılarını hafifletir.
  3. Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

Bir Kocanın Karısına Alabileceği En Güzel Hediye

kocaya hediye Hız bazen felaket getirir meleklerim.Sizce de öyle değil mi ... 3 adam oturmuş eşlerine aldıkları hediyelerden bahsediyorlarmış Birincisi demiş...ki, 'karıma öyle bir hediye aldım ki, 6 saniyede 0'dan 100'e çıkıyor.' Diğer ikisi anlamamışlar. 'Ne aldın?' diye sormuşlar. 'Beyaz bir Porsche aldım. Çok mutlu oldu.' diye cevap vermiş. İkinci adam demişki, 'Bende geçen doğum...
  4. kocama en güzel doğum günü mesajları en güzel hediye bence

kocama en güzel doğum günü mesajları en güzel hediye bence

Kızlar az öncede konu açmıştım kocama doğum günü mesajları için yada hediye vs diye düşündüm de en iyisi kocama en güzel doğum günü hediyesi güzel bir mesaj olacak diye düşünüyorum. Bunu telefondan yapmayacam ama güzel bir yemek ve bir şeyin içinde güzel bir mesaj yazacam bence süper olcak. Ta işte ne yazacağım bana mesaj gönderir misiniz yazar mısınız. Hadi öptüm sizleri kocaman mucux
  5. Bade İşçil'e Dizi Yasağı Geldi!

Bade İşçil'e Dizi Yasağı Geldi!

bade işçil haberleri bade işçil Sevgili melekler, geçtiğimiz evlenen güzel oyuncu Bade İşçil ve işadamı Malkoç Sualp, İşçil'in yoğun çekim çalışmaları sebebiyle balayına gidemediler. Bunn üzerine evine zaman ayırmasını isteyen Malkoç bey eşine dizi yasağı koydu. Yani artık Bade'yi dizilerde izleyemeyeceğiz.. Bade İşçil rol aldığı "Kuzey Güney" dizisinin bugünkü finalinden...

Sayfayı Paylaş