gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bade

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen bade, kadri yüce temiz bir kadina isaret eder.

bade konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baden-Württemberg

Baden-Württemberg

Extremely diverse landscapes – state-of-the-art industry. Baden-Württemberg has some of the Federal Republic’s most scenic countryside. The Black Forest is one of the most popular recreation areas in Germany. Lake Constance, the exceedingly varied valleys of the Rhine, Danube and Neckar rivers, the rugged Swabian Jura, the gentle Markgräfler Land and the striking hilly Kaiserstuhl region in...
  2. Badem:

Badem:

BADEM: Bedeni ve zihni yorgunluğu giderir. Böbrek, mesane ve tenasül yollarındaki iltihapları giderir. Baş ağrısı, karaciğer ve böbrek ağrılarını hafifletir.
  3. Badem röpörtajı

Badem röpörtajı

Badem BAŞARILI BİR İLK ALBÜMDEN SONRA, ŞİMDİ SIRADA İKİNCİSİ VAR. YENİ ALBÜM İÇİN UZUN BİR SÜREDİR ÇALIŞIYORSUNUZ, HAZIRLIKLAR NE DURUMDA ŞU ANDA ? E: İkinci albümün tamamlanmasına az bir süre kaldı. İlk albümden sonra yoğun bir konser temposuna girdik fakat bu sırada yeni albümün çalışmalarına da başlamıştık. Elimizde birikmiş olan otuz tane bestemiz vardı albümde yer...
  4. Kalpsiz-Badem

Kalpsiz-Badem

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 801x600. Badem-Kalpsiz 2. ayrılık zor geldi bana Sensiz olmadı anladım geç olsada Yalnızmısın sende sensiz gecelerde Hiç düşündün mü naparım diye Bir adım önüm sensiz gözükmüyor Kalbimdeki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor Yollardasın evsiz mutlumusun bensiz Söyle bana sebepsiz...
  5. Badem ezmesi

Badem ezmesi

Malzemeler: 1 su bardağı toz badem 1 su bardağı su 1.5 su bardağı tozşeker 3 damla limon suyu Süslemek için Soyulmuş badem Hazırlanışı: *Su ve tozşekeri orta ateşte kaynatın. Kaynamaya başlayınca kısık ateşe alın. Koyu bir kıvama gelince limon suyunu ekleyip ılınmaya bırakın. *Tahta bir kaşık yardımıyla şerbeti beyazlaşıncaya kadar çırpın. Toz bademi ilave edip yoğurun....

Sayfayı Paylaş