gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

badem ağacı

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Badem.Rüyada badem agaci görmek; ahmak bir kimseye, bazen da garip bir adama, bazen aci, bazen tatli konu-san, bir halde durmayan bir kisiye isarettir. Bazilarina göre; rüyada badem agaci görmek, degisik tabiatli, giybeti seven bir ahbaba tefsir olunur.

badem ağacı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağaç

Ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...
  2. bade

bade

Rüyada görülen bade, kadri yüce temiz bir kadina isaret eder.
  3. Badem:

Badem:

BADEM: Bedeni ve zihni yorgunluğu giderir. Böbrek, mesane ve tenasül yollarındaki iltihapları giderir. Baş ağrısı, karaciğer ve böbrek ağrılarını hafifletir.
  4. ağaç

ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...
  5. Kalpsiz-Badem

Kalpsiz-Badem

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 801x600. Badem-Kalpsiz 2. ayrılık zor geldi bana Sensiz olmadı anladım geç olsada Yalnızmısın sende sensiz gecelerde Hiç düşündün mü naparım diye Bir adım önüm sensiz gözükmüyor Kalbimdeki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor Yollardasın evsiz mutlumusun bensiz Söyle bana sebepsiz...

Sayfayı Paylaş