gebe
  1. hüzünbaz

hüzünbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

badem gözlü kuzum

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında hüzünbaz tarafından paylaşıldı.

kuzum anlamı Ey umut ,ey aşk, ey aşkın anlamı,hayatımın rengi,hayatımın tek amacı nasıl seviyorum seni bilsen,gözlerinin kahverengisine ölürüm.sen benim tek varlığımsın.iyiki varsın benimsin:18:şu günler geçsin yine gözlerine bakarak uyanacağım.seni herşeyimle seviyorum

badem gözlü kuzum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuzu

kuzu

: Kuzu .Rüyada kuzu güzel bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada kuzu güzel bir çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Güzel arkadaşlar edinecek, mutlu bir yaşam sürdüreceksiniz. Ölü bir kuzu, mutsuzluğun ve sorunların işaretidir. Müjdeli haberdir.Rüyada görülen kuzu, ana ve babasina itaat eden bir çocuktur. Hanimi gebe olan kimse rüyada bir kuzu bagislandigini görse, itaatli bir erkek...
  2. bade

bade

Rüyada görülen bade, kadri yüce temiz bir kadina isaret eder.
  3. Badem:

Badem:

BADEM: Bedeni ve zihni yorgunluğu giderir. Böbrek, mesane ve tenasül yollarındaki iltihapları giderir. Baş ağrısı, karaciğer ve böbrek ağrılarını hafifletir.
  4. Kuzu Kuzu meee Resimleri

Kuzu Kuzu meee Resimleri

kuzu kuzu isimleri Bu kuzular çok sevimli.Bayram sonu sizlere biraz vijdan azabı çektireyim dedim :oppucuk:Nasıl yediniz bu zavallı kuzuları :D hahaha (Not:Ben yemedim valla ) Yirimm yirimmm .:D
  5. Kuzu Kuzu Muhabbet

Kuzu Kuzu Muhabbet

Hadi bakalim hayirli ugurlu olsun benim kösem. aslinda sadece üstteki cümleyi yazmistim önce ama kisa buldular uzattim.arkadaslar ziyaret eden herkese tesekkür ederim.eliniz bos gelmeyin cok ayip hahaha

Sayfayı Paylaş