gebe
  1. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

badem maskesi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında BrAtZ tarafından paylaşıldı.

badem maskesi • Badem Maskesi : 1 er çay kaşığı : Papatya, Ihlamur çiçeği, lavanta, mürver ağacı çiçeği ve çam filiz uçlarından karıştırılır. ½ su bardağı. kaynar su içinde haşlanır. 1 yemek kaşığı badem içi ilâve edilip, sonra 1 çay kaşığı pudra ve 1 çay kaşığı bal ilave edilir. ılıkken yüze sürülür . soğuyunca yüz yıkanır

badem maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. badem maskesi(her tip cilde uygun)

badem maskesi(her tip cilde uygun)

Her cilt tipine uygun olan badem sütü kan dolaşımını düzenlediği gibi aynı zamanda da cildi gererek canlandırır. Bu krem sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Malzemeler: 50 gr soyulmuş badem 10 gr yulaf unu 10 gr portakal aroması Bir miktar süt Hazırlanışı: Önce bademleri iyice dövün. Ardından ılık su katarak bir karışım haline getirip yoğurun. Karışımın kaşıktan ayrılması...
  2. Badem Maskesi

Badem Maskesi

Badem maskesi Her cilt tipine uygun olan badem sütü kan dolaşımını düzenlediği gibi aynı zamanda da cildi gererek canlandırır. Bu krem sayesinde pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Malzemeler: 50 gr soyulmuş badem 10 gr yulaf unu 10 gr portakal aroması Bir miktar süt Hazırlanışı: Önce bademleri iyice dövün. Ardından ılık su katarak bir karışım haline getirip yoğurun. Karışımın...
  3. bade

bade

Rüyada görülen bade, kadri yüce temiz bir kadina isaret eder.
  4. Badem:

Badem:

BADEM: Bedeni ve zihni yorgunluğu giderir. Böbrek, mesane ve tenasül yollarındaki iltihapları giderir. Baş ağrısı, karaciğer ve böbrek ağrılarını hafifletir.
  5. Kalpsiz-Badem

Kalpsiz-Badem

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 801x600. Badem-Kalpsiz 2. ayrılık zor geldi bana Sensiz olmadı anladım geç olsada Yalnızmısın sende sensiz gecelerde Hiç düşündün mü naparım diye Bir adım önüm sensiz gözükmüyor Kalbimdeki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor Yollardasın evsiz mutlumusun bensiz Söyle bana sebepsiz...

Sayfayı Paylaş