gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

badem şekerinden yapılan çiçekler

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

badem şekerinden yapılan çiçekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bizim Evde Şeker Lokum Badem Var

Bizim Evde Şeker Lokum Badem Var

Bizim Evde Şeker Lokum Badem Var Konya-Ahmet Özdemir-Yücel Paşmakçı (Haydi) Bizim Evde Şekerde Lokum Badem Var (Badem Var) Yavaş Yürü Arkamızda Adem Var (Adem Var) Vay Amman Amman Yâr Kaşlar Keman Sevdirmedin Gerdandan Gerdandan Amman (Haydi) Bizim Evde Fıstıklıda Lokum Üzüm Var (Üzüm Var Amman) Benim De Sana Bir Ufacık Sözüm Var (Sözüm Var) Vay Amman Amman Yâr Kaşlar Keman Sevdirmedin...
  2. badem şekeri yada şbademcik

badem şekeri yada şbademcik

Bademcik rüyaları pek iyi sayılmaz. Bademcik kırmızıysa yabancıların sözleri yüzünden sıkıntı, sarı ise gerçek hastalığa işaret eder.Rüyada bademciklerinizin sistigini ve size rahatsizlik verdigini görmek, günlük yasantinizin bir müddet için aksayacagina ve islerinizin durgunlasacagina isarettir. isleriniz biraz sarpa saracak ve onlari düzeltmege ugrasacaksiniz.
  3. Badem Şekeri Yerine Lavanta

Badem Şekeri Yerine Lavanta

badem şekeri fiyatı bebek şekeri malzemeleri badem fiyatları lavanta bebek renkli fiyatı Düğün ve nikah merasimlerinde köklü bir gelenek olan nikah şekeri dağıtımı, zamana ayak uyduruyor ve biçim değiştiriyor. Eskiden gelin teli ve tül ile yapılan, içine badem şekeri konan nikah şekerleri neredeyse tarih oldu. Nikah şekerinin içinden şeker bile çıkmıyor artık. Onun yerine lavanta tercih...
  4. çiçeklerden yapılan süper bebekler

çiçeklerden yapılan süper bebekler

çocugunuz görse kesin ister bunlar harikaaaaa:yahoo: alıntı
  5. Gerçek Çiçeklerden Yapılan Şık Elbiseler....

Gerçek Çiçeklerden Yapılan Şık Elbiseler....

Gerçek Çiçeklerden Yapılan Elbiseler Gerçek Çiçekten Yapılan Şık Elbiseler Bu kadan şık elbiseler görmemiştim daha önce hem çok beğendim hemde üzüldüm aynı zamanda ..Bu elbiseleri yapmak için bu kadar çiçeğe yazık etmişler doğrusu..Solup gidince nolacak peki çöpe doğrudan...İşte burada da gerçek olmasa da gerçeği bir o kadar yansıtan çiçek desenli elbiseler...

Sayfayı Paylaş