gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Badem - Sonsuza Kadar (Bitti Rüya)

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bitti rüya cok ansizin simdi sensiz ve yanlizim Üc günlük ask acitmazki tüm anilar birer birer yok olmazki

Önünde diz cöksem sana söz versem benimle bir ömrü paylasirmisin
    Yaninda olsam elini tutsam beni sonsuza kadar severmisin söyle

Iyi günde kötü günde bilki bu kalp seninle bundan böyle
    Beni takip et eve kadar artik kacmam seninim sonsuza kadar

Önünde diz cöksem sana söz versem benimle bir ömrü paylasirmisin
    Yaninda olsam elini tutsam beni sonsuza kadar severmisin söyle

Elini tutsam yüzüne baksam beni sonsuza kadar severmisin
    Önünde diz cöksem sana söz versem benimle bir ömrü paylasirmisin söyle

Badem - Sonsuza Kadar (Bitti Rüya) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya ne kadar sürer

Rüya ne kadar sürer

Sizce bir rüya kaç saniye sürer? Bilim adamları rüyanın süresi üzerinde kesin bir sonuca varamadılar. Bir kısmı birkaç saniye sürdüğünü iddia ederken bazıları da saatlerce devam eden rüyaların mevcut olduğu fikrinde ısrar etmekteydiler. Bu tartışmalar devam ederken, Dr. B. Klein adında Amerikalı bir bilim adamı yardımcıları ile birlikte hummalı çalışmalara koyuldu. Gönüllü olarak seçtiği bazı...
  2. bade

bade

Rüyada görülen bade, kadri yüce temiz bir kadina isaret eder.
  3. Manga - Bitti Rüya

Manga - Bitti Rüya

Bir kez gelmişsin bu saçma dünyaya Olanları unutmak çok zor inan bana Sevdiğin insan bile artık yalan söylüyor Yaşadığın anılar acı vermeye başlıyor Bir köprüden geçiyorum Mutlu gibiyim sanki Geride bir kent bıraktım bir de sevgili Rüya mı bu, gerçek mi inan anlamıyorum Bu şehir beni içine çekiyor Kendimi alamıyorum Olanlar yetmez gibi bir de mesaj geliyor "Mutluluklar,...
  4. Badem:

Badem:

BADEM: Bedeni ve zihni yorgunluğu giderir. Böbrek, mesane ve tenasül yollarındaki iltihapları giderir. Baş ağrısı, karaciğer ve böbrek ağrılarını hafifletir.
  5. bittim

bittim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş