gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

badoo üyelik iptali

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

badoo üyelik iptali nasıl yapılır ne yapmak gerekir diye düşünenlere yararlı bir konu olduğunu düşünüyorum. [​IMG]

Sevgili meleklerim önce sağ üstteki girişe tıklayarak bilgileri yazıyoruz ve badoo ya girişi yaptıktan sonra. Sağ üst köşedeki ayarlar sekmesine tıklıyoruz. Açılan sayfada sol taraftaki en alt bölümde bulunan profili sil seçeneğine basıyoruz. Sonra ilk boşluğa şifremizi yazıyoruz, ve sebep soruyor badoo bize sebebi yazdıktan sonra üyelik iptali gerçekleşiyor.

badoo üyelik iptali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üyelik nasıl iptal oluyor

üyelik nasıl iptal oluyor

hic arkadaş bulamadım
  2. Üyelik iptali

Üyelik iptali

Sayın sadmin, rica etsem üyeliğimi iptal eder misiniz, lütfen?
  3. arkadaşlar turbobit üyeliği iptal etme hakkında bir bilginiz var mı

arkadaşlar turbobit üyeliği iptal etme hakkında bir bilginiz var mı

selam arkadaşlar acaba turbobit üyeliği iptal etme hakkında bir bilginiz var mı bana yardım edecek biri var mı aranızda lütfen yardım edin.
  4. turbobit üyeliği nasıl iptal ettirilir

turbobit üyeliği nasıl iptal ettirilir

Slm turbobit üyeliği nasıl iptal ettirilir, acil cevap !!
  5. Skype Üyelik İptalini Nasıl Yapabilirsiniz?

Skype Üyelik İptalini Nasıl Yapabilirsiniz?

Bu konu; Skype Üyelik İptalini Nasıl Yapabilirsiniz hakkında biligler vermektedir. Sevgili melekler, sosyal paylaşm ağları kullannaların merak ettikleri ve bazen uygulamak istedikleri konulardan biri hesap silme işlemleridir. Eğer siz de bir skype kullanıcıs iseniz hesap silinme hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda anlatacağımız bilgilerle üyeliğinizi iptal ettiremez...

Sayfayı Paylaş