gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bafra Seyahat

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bafra otobüsleri bafra seyahat otobüs firmaları otogar Firma: Bafra Seyahat Firma Gerçek Adı: Bafra Seyahat
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Ali Yıldız
    Genel Müdür: Birol Yıldız
    Firma Temsilcisi: Zafer Yıldız
    Merkez Adresi: Emirefendi mah. otogar no:13 Bafra / Samsun
    İletişim Bilgileri
    Tel 1: (362) 544 10 20
    Tel 2: (212) 658 04 00
    Faks: (212) 658 08 50
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri
    İşletme Yetkilisi: Bülent Yıldız
    Peron No: 1
    Tel 1: (212) 658 04 00
    Tel 2: (212) 658 04 01

Kalkış Kalkış Tel. Varış Varış Tel. Ara Duraklar
    İstanbul Bafra

kaynak.frmpaylas

Bafra Seyahat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seyahatim!

seyahatim!

Bir dost bizi etti, bağına davet, Bu güzel teklife denmez mi “evet”. Dedi: “Kimi istersen onu da al! Eğer arzu edersen gece de kal!” Alıp üç oğlumu, dördüncüsü ol, Gece seher vakti çıkıp tuttuk yol. Üçü canım, biri c*****m idi, Gönül sarayında sultanım idi. Bunlar idi benim tek iftihârım, Önümce rehber idi bu dört yârim. Teselli bulurdum, böyle bir sözle Muhammed bakardı neşeli gözle....
  2. bebekle seyahat

bebekle seyahat

Anne-baba olmanız, vaktinizin çoğunu bebeğinize vakfetmeniz, tatillerden ve yolculuklardan vazgeçmenizi gerektirmiyor. Bebeğinizi de yanınıza alarak ailecek güzel vakit geçirebilirsiniz. Sizi ürküten bir bebekle yolculuksa, o zaman şu önerilere bir göz atabilirsiniz. Genel öneriler: Yolculuğa çıkmadan önce, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin bir listesini yapın ve bu listeye sadık kalın....
  3. hamilelikte seyahat

hamilelikte seyahat

hamilelikte bal tüketimi hamilelikte bal gebelikte gebelikte tüketimi Bilindiği gibi, düzenli olarak tüketilen bal, bileşimindeki çiçek özleri ve diğer maddeler ile vücudun dinç kalmasını sağlıyor, hastalıklara karşı da vücudumuzu koruyor. ABD'de yapılan bir araştırma ile ise, çocuklara yatmadan önce verilecek bir tatlı kaşığı balın, öksürüğü hafifletebileceği belirlendi. Araştırmayı yapan...
  4. Geçmişten Günümüze Bafra

Geçmişten Günümüze Bafra

Tarihi Bafra'nın tarihi M.Ö. 5000 yıllarına kadar uzanmaktadır. İkiztepe ören yerinde yapılan araştırmalarda Kalkolitik Döneme (M.Ö. 5000-4000) ait yerleşmelerin izine rastlanmıştır. İkiztepe ören yerinde İ.Ö. 4000 yıllarından İ.Ö. 1700 yıllarına kadar 2300 yıl boyunca sürekli yerleşim yapıldığı anlaşılmıştır. Burada Eski Tunç Çağı (M.Ö. 3000-2000) ve Erken Hitit (M.Ö. 1900-1800) dönemi...
  5. Bafra Resimleri

Bafra Resimleri

bafra resimleri bafra resımlerı görüntüleri manzaraları

Sayfayı Paylaş