gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bağıra çağıra ağda yaptılar

Konu, 'Çöplük' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

ağda yapan kadınlar hamilelikte ağda yapmak gebelikte yaptırmak kollara yapmak hamileyken
    Bağıra çağıra ağda yaptılar

'Avrupa Yakası'nın 'Cesur'u Gürgen Öz ile 'Tanrıverdi'si Sarp Apak, 29 Şubat'ta vizyona girecek olan 'Plajda' filminin başrolünde.
    Filmde iki kadını canlandıran Sarp Apak ile Gürgen Öz bacak, göğüs ve kollarına ağda yapmak zorunda kaldı. Sarp Apak ağda sırasında canının çok yandığını ve acıdan çığlık attığını söyledi.
    Gürgen Öz de "Kadınlık çok zormuş. Ne acılara katlanıyorlar, anladım. Erkek olduğum için Allah'a şükrediyorum" dedi.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Bağıra çağıra ağda yaptılar

:D:D iyiiiiii anlasınlar kadınlığın ne kadar zor olduğunu :D:D
    paylaşımın için tşkler;)

Bağıra çağıra ağda yaptılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bağırsak

bağırsak

Kişinin malı ve eşidir. Bağırsağın dışarı çıkması hastalanmaya, Kendi bağırsağını yemek kendi malını yemeye, Dışarı çıkan bağırsağını bir güzel toplayıp karnını yıkayarak bunu yerine koymak şerefli bir ölüme, Bağırsak hastalığı çoluk cocuğunu güçlükle ggeçindirmeye, bu hastalıktan kurtulmak refaha kavuşmaya, bağırsakta gaz olması şüpheli kazanca yahut faiz yemeye, Bilinmeyen ve çok bağırsak...
  2. [Yardım]//----> Ağda Yapımı

[Yardım]//----> Ağda Yapımı

sir ağda yapımı ağda yapımı agda yapimi elde el ağdası nasıl yapılır video öncelikle herkese selamlar siteye yeni kayıt oldum ve siteyi çok beğendim yapımında emeği geçen herkese başarılarının devamını dilerim demekten büyük bir keyif alabilirim :rules: gelelim benim soruma daha doğrusu sorularıma 1) ağda nasıl yapılır ? [ basit ve anlaşılır bir dille anlatırsanız iyi olur] 2) ağda...
  3. Çağır Meleğim

Çağır Meleğim

meleğimle ilgili sözler meleğim ile ilgili sözler Çağır Meleğim Hani bulutlarla bana haber yollayacaktın, Sen her yağmur damlasına bir kelime yazacak; Ben de o damlaları avuçlarıma alıp, Yazdığın mektubu okuyacaktım. Kokunu çiçeklere iliştirip yollayacaktın hani? Söz vermiştin.... Bülbüller sözlerini getirecekti bana Dalgalar, vurup vurup hasretini...
  4. ağda yaptım canım yanıyor

ağda yaptım canım yanıyor

göğüs kıllarımı ağda ile aldım fakat sonrasında atlet bile giyerken canım çok yanıyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz
  5. Ağda Yapımı

Ağda Yapımı

Ağda yapımı, ağda yapılışı Ağda yapılacak bölgeyi iyice temizleyin ve ağdayı ince bir biçimde tüylerin çıkış yönüne doğru sürün. Konserve tipi ağda kullanacaksanız önce ağdanın sıcaklığını bileğinizin iç tarafı ile kontrol edin. Ağdayı mümkün olduğunca ince sürebilmek için spatula kullanın ve spatula ile bölgenin tamamına eşit bir şekilde sürün. Spatulayı tüylerin yönünde çekerek bunu...

Sayfayı Paylaş