gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bağırsak kanserinin ilacı kırmızı lahana!

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Brüksel, beyaz, kırmızı, yabani ve Beyaz Çin gibi lahana çeşitleri ile bazı geniş yapraklı sebzeler; kükürt bakımından zengindir. Kimyasal yapıları, birbirinden farklı çok sayıda kükürtlü bileşik içerir. Kükürt içerikli bu sebzelerin en önemli özellikleri; bağırsak mukozasını temizleme güçlerinin oldukça etkili olması ve vücut tarafından kolaylıkla dışarı atılabilmeleridir. Uzmanlar, özellikle kırmızı lahana bitkisinde bulunan U vitamininin, doğrudan doğruya bağırsak kanserine karşı tedavi gücünün olabileceğini dile getiriyor.

sabah.com

Bağırsak kanserinin ilacı kırmızı lahana! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kırmızı lahana salatası

kırmızı lahana salatası

MALZEMELER... 1 adet kırmızı lahana. 1 limon tuz sıvıyağ YAPILIŞI... Lahanayı rendeleyin,suyunu iyice sıktıktan sonra,içine tuz ve limon sıkın,servis yapacağınız tabağın etrafını kıvırcık yapraklarıyla donatın hazırladınğınız salatayı ortasına yerleştirin,srvise hazır,afiyet olsun.
  2. KOLON (kalın bağırsak) KANSERİ

KOLON (kalın bağırsak) KANSERİ

KOLON KANSERİ Sindirim sisteminde ince bağırsaklardan sonra gelen yaklaşık 1,5 - 2 metre uzunluğundaki kısım kolon yani kalın bağırsaktır; bunun son 15 cm.’lik bölümüne rektum adı verilir. Kalın bağırsak ya da kolon ve rektum kanserleri, özellikle gelişmiş batı ülkelerinin önemli bir sağlık sorunudur; A.B.D., Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya v.b. ülkelerde toplumda görülme sıklığı yüz binde...
  3. bağırsak kanseri savaşçısı bulgur!!!

bağırsak kanseri savaşçısı bulgur!!!

BAGIRSAK KANSERİ SAVASCISI BULGUR Bulgur, Anadolu insanının vazgeçilmez besin maddelerinden biridir. Özellikle kış aylarında bulgur tüketimi daha da artmaktadır. Tıp dünyasında son zamanlarda yapılan araştırmalar da, bu değerli besin maddesinin son derece önemli bir özelliğini daha ortaya çıkardı. Bu önemli özellik ne mi? Hemen söyleyelim: Bulgur, özellikle bağırsaklarda kanser riskini...
  4. Bağırsak kanseri

Bağırsak kanseri

bağırsak kanseri, belirtileri, belirtileri nelerdir, tedavisi, evreleri, nedenleri, ameliyatı, nedir, belirtiler Bağırsak kanseri ve bu hastalığın evrelerini ele alıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Bağırsak kanseri hakkında ki detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. KALIN BAĞIRSAK KANSERİ HAKKINDA NELER BİLİYORUZ Kolon ve Rektum Kolon ve rektum, sindirim sisteminin “kalın bağırsak”...
  5. Kırmızı lahana turşusu

Kırmızı lahana turşusu

3 kırmızı lahana 1 şişe üzüm sirkesi 1 limon suyu Salatası için: kıvırcık kırmızı turp çeri domates havuç tane mısır zeytinyağı HAZIRLANIŞI: Lahanaları incecik kıyın.üzerine sirke ve limon ekleyip kavanoza doldurun. Böylece bir hafta bekleyen lahana turşunuz hazır olacak. Salatası için tüm malzemeleri doğrayın.Hazırladğınız kırmızı lahana turşusu ile birlikte servis yapın.

Sayfayı Paylaş