gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bağış

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sadaka vermeye delalet eder.Rüyasında bağış yapan kimsenin, geçmişte yapmış olduğu iyiliklerin karşılıklarını alacağına işaret eder.

bağış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kan bağışı ve organ bağışı

kan bağışı ve organ bağışı

sevgili adminlerim benim aklıma bir konu geldi ama nereye nasıl bağlayacağımı bilemedim. siz uzmanlara bıraktım. kan bağışı ve organ bağışı ile ilgili bişeyler yapmak istiyorum yani insanları bu konuda bilgilendirmek gerekiyo gibi geliyor. ama konuları nereye açacağımı bulamadım yada böyle ilgili bir konuyuda bulamadım varsa özür dilerim dikkatsizliğim için yoksa da nasıl birşeyler...
  2. İmamdan organ bağışı çağrısı

İmamdan organ bağışı çağrısı

Kızı, annesinin böbreğiyle hayata dönen imam Şen cami kürsüsünden seslendi: Organ bağışı günah değil.. Organ naklinin günah olduğunu söyleyenlere en iyi yanıt imam Hüseyin Şen ve kızı Kübra'dan (14) geldi. İmam Hatip Lisesi birinci sınıf öğrencisi Kübra Şen'e, 4 yıl organ listelerinde bekledikten sonra kadavradan bir türlü böbrek bulunamayınca annesi Nihal Şen ikinci hayatını verdi. Anne-...
  3. Kimler kan bağışı yapabilir?

Kimler kan bağışı yapabilir?

Temel Sağlık Bilgileri Kan Bağışı Sağlıklı olan herkes kan bağışında bulunabilir. İdeal yaş aralığı 18 ile 65 yaşları arasıdır. Düşük ve Fazla kilolu insanlardan herhangi bir sorun çıkmaması için kan alınmıyor. Genel durumunda kötü görüntüde olanlar, hasta görüntüsünde olanlar, genel ahlaki kuralları uygulayamayacak şekilde görünenler örneğin ilaç alışkanlığı olanlar dışında genel olarak...

Sayfayı Paylaş