gebe
  1. Tatlıcadı 26

Tatlıcadı 26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Bağışıklık Sitemini Güçlendiren Şurup

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında Tatlıcadı 26 tarafından paylaşıldı.

çocuklarda bağışıklık sistemini güçlendiren ilaçlar bağışıklık sistemini güçlendiren ilaçlar bağışıklığı şurup şuruplar Merhaba Sevgili anneler:laugh: çocukları için İmmu........ isimli bağışıklık sistemini güçlendiren şurup kullanan annelerimiz var mı? :argue: 22 aylık oğlum çok sık üst solunum yolu enfeksiyonu geçirdiği için :cry:Bağışıklık sistemini güçlendiren şurup aldım ancak ben çok fazla yararını göremedim.:noidea: İlaçtan bir kutu tükettik Oğlum tadını da seviyor ve ilacın bitkisel kaynaklı olduğunu biliyorum. :D Eğer kullananlar varsa fikirlerini paylaşırlarsa :argue: sevinirim Acaba ilacı sürekli mi tüketmemiz gerekiyor. Cevaplarınızı bekliyorum.

Bağışıklık Sitemini Güçlendiren Şurup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şuruplar

şuruplar

şurup tarifleri şurup tarifi şuruplar şeker şurubu nasıl yapılır şeker şurubu tarifi MALZEMELER 1.5 kg şeker 1 kg ahududu 30 gr limon tuzu HAZIRLANIŞI Ahududuyu ayıklayıp, temizleyin, sonra bol suda, meyveleri zedelemeden yıkayın. Bir süzgeçte süzün. Ahududuyu toz şekerle ovalaya ovalaya yoğurun ve şekerin tamamen erimesi için oniki saat kadar bir kenarda bekletin. Şeker tamamen eridiğinde...
  2. şurup kaşıkları

şurup kaşıkları

Şurup kutularının içinden çıkan kaşıklar, baharatlarınız için ideal ölçü kaşıkları olabilir.
  3. Şurup

Şurup

Manen yükselmeye, uzun ömre, mutlu hayata, ilim ve irfana delalet eder.Rüyada surup içmek, kisinin disardan alacagi ilim, söhret, bilgi gibi seyleri edindigine veya edinmek istegine baglanir. Bir baska yoruma göre de surup içmeyi uzun ömürle de tabir ederler. Bir baska rivayete görede: Rüyada surup içmek, tatli ise, menfaat, ilim, güzel geçim ve hayra; eksi ise, üzüntü ve kedere isarettir....
  4. Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Besinler

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Besinler

Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Besinler aslında oldukça fazladır ve yüzyıllar boyunca bir çok hastalık tedavisinde kullanılmışlardır.Ben size bu yazımda sadece en etkili olanlardan bahsedeceğim malum kış geliyor ve hastalıklara yakanma riskimiz oldukça artıyor bu nedenle basit önlemlerle bu sorunu çözebiliriz. Bağışıklık Sistemini Güçlendiren Gıda Takviyeleri 1- Köpek Balığı Kıkırdağı...
  5. Bağışıklık sistemini güçlendiren öneriler

Bağışıklık sistemini güçlendiren öneriler

Zayıf bir bağışıklık sistemi, sonbaharın ilk günlerinde havanın sıklıkla değişmesi, kapalı ortamlarda daha çok vakit geçirmeye başlamak gibi nedenlerle sizi birçok hastalığa karşı dirençsiz kılar. Soğuk algınlıkları, nezle, grip ve bunların tetiklediği sinüzit gibi tehlikelerden korunmak, hasta olsanız dahi hastalık sürecini daha güçlü bir şekilde atlatmak için bazı basit çözümler mevcut....

Sayfayı Paylaş