gebe
  1. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bağrıma Basacak Ne Kaldı....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında :osqe: tarafından paylaşıldı.

Bengisu yalnızlık diriltti kışları..Direnen yapraklar büktürdü başları..Her kar tanesinde sakladı taşları..Bağrıma basacak ne kaldı ki aklar…..
    Ne yazsam aklara kapanıyor hemen..Yakışı temmuzdan sarışı cehennem..İzi siler ferman, dizimde yok derman..Bağrıma basacak ne kaldı ki aklar…

Çamı yere eğen, göze nazar eden..Burnumda nefesim bulut gibi tüten..Umut sarkıtını güneşle tüketen..Bağrıma basacak ne kaldı ki aklar…Soğuktan titrerim dondukça ürkerim..Kaydıkça yollar seni terkederim..Aynı yatağa baş koysam çok korkarım
    Bağrıma basacak ne kaldı ki aklar…

Gerçek benden uzak, ararım kıyamet..Yaşamak yerine bakarım alamet...Kafam hep karışık bulamam selamet..Bağrıma basacak ne kaldı ki aklar….Tablonun içinde şifreler gizlenmiş..Okumak yerine görüntü özlenmiş..Hayalin içinde gölgeler izlenmiş
    Bağrıma basacak ne kaldı ki aklar…

Boşuna mı hayat yaşansa da bayat..Aynılara inat aynalarda sanat!..Hak yola amayız açsa da kol kanat..Bağrıma basacak ne kaldı ki aklar…

Bağrıma Basacak Ne Kaldı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kargo - Yarına Ne Kaldı?

Kargo - Yarına Ne Kaldı?

Her şeyi benden istedin Her şeyi bana yükledin Yarına ne kaldı? Bu kadar mı yakınsın Gündüzler çabuk biter Geceler gelip geçer Yarına ne kaldı? Bu kadar mı uzaksın Her şeyi benden istedin Her şeyi benden bekledin Nerde senin cevabın? Yarına ne kaldı?
  2. Eda Özülkü - Ne Kaldı

Eda Özülkü - Ne Kaldı

Ayrılıklar (Ne Kaldı) Ne kaldı hüzün tohumları bile soldu İçimde aşka dair ne varsa yok oldu Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın Günahları paylaşacak el ararsın Şansıma ismini verdimde yetinmedin Kırıldım senden ala bir şeymi istedim Yalan değil sadece bir gün gördüğüm Yeminlerin şimdi dilinde kördüğüm Ayrılıklar ayrılıklar Şimdi bende tek sorun var Nasıl geçer yalnız bahar Zor...
  3. Neden Geç Kaldın

Neden Geç Kaldın

- neden geç kaldın * yaa sorma metroyla geliyodum..... - metroya binip geç mi kaldın * metroya bindim 3.sn metro şarampole yuvarlanmasın mı - feyzullah iyice abarttın sende yaaa artık yalan söylemeyi bile abarttın * hayatım ama bak parmağım incinde şarampole yuvarlanırken - defooooooool feyzullaaaaaaaaaaaaaaaaah - neden geç kaldın hayri ? * hayatım nerden başlasam bilmiyorum kuş tepeme...
  4. Neden Evde Kaldım, Neden Evlenemiyorum?

Neden Evde Kaldım, Neden Evlenemiyorum?

neden evlenemiyorum ben neden evlenemiyorum niye evlenemedim evlenememe nedenleri Beyaz atlı prens beklemekten yoruldum diyenler için evde kalmanın sebepleri hakkında bir araştırma yazısı. Neden evde kaldım ve neden evlenemiyorum sorularınız için makul cevaplar bu yazıda. Genç, güzel, kariyer sahibi, bilgili, kültürlü, alımlı, zengin olmak gibi bir sürü özelliklere sahip olabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş