gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Bagua - Yön Haritası

Konu, 'Feng Shui' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bagua haritası bagua yön haritası feng shui oyunları Feng Shui uygulamasında zaman içinde değişik ekoller sözkonusu olmuştur. Bunlar içinde, Feng Shui Dünyası olarak bizim benimsediğimiz ve önerdiğimiz ekol, Pusula okulu öğretisidir. En klasik öğreti olan bu ekol, pusulanın gösterdiği yönlere göre mekanı 9 bölüme ayırmayı öngörür. Bu dokuz bölüm hayatımızın 8 önemli boyutunu ve enerjinin çıkış noktası olan merkez bölümünü içine alır. Hepimizin sağlık, aşk, zenginlik vb. gibi hayattan pekçok beklentisi vardır. Ve bu beklentiler Bagua haritası üzerinde yönlerle ifade edilir. Sonra bu yönlerin sevdiği elementlerle o bölgeler beslenir ve denge kurulur.

2. aliye007

aliye007 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    resimler görünmüyor:(((

Bagua - Yön Haritası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gen Haritası

Gen Haritası

Popüler bilim, araştırmalarındaki sınırsızlığını çağımızın belki de en önemli nedenine “gen” lere yönelterek devam ettirmeye çalışıyor. İnsan gen haritası projesi, bitiş çizgisine geldi. Bu Proje, 250 milyon dolarlık maliyeti ile bugüne dek gerçekleştirilen en pahalı, en kapsamlı bilimsel çalışma. Araştırmayı destekleyenler, haritanın tümüyle çıkartılması sonucunda, ömrün uzamasının yanı...
  2. Mauritius Haritası

Mauritius Haritası

Merhaba Meleklermekanının çalışkan ve kaliteli ekibi. Bana Mauritius Haritası lazım gerek Mauritius uydu haritası gerek ise Mauritius ülke Haritası olur. Artık sizin gönlünüzden ne koptuysa :)
  3. Elmalı Haritası

Elmalı Haritası

Selam millet Elmalı Haritası yada bilgisi lazım :)
  4. Panama Haritası

Panama Haritası

Merhaba kızlar Panama Haritası ya da bilgi varsa elinizde paylaşınız lütfen
  5. Peru Haritası

Peru Haritası

selam kızlar Peru Haritası ya da hakkında bilgi lazım bana

Sayfayı Paylaş