gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Baha benim yaprağımda benim dalımda

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

benim yaprağımda benim dalımda yapragımda dalımda bülbül yaptım seni güllere yazdım

hep benim elimde hep benim dilimde

mızrap yaptım seni tellere yazdım

damarımdaşın sen her an kanımda

hep kollarımda ol her an yanımda

bir şiirsin artık hep dudağımda

şarkı yaptım seni dillere yazdım

ben şimdiden seni yollara yazdım

unutup kalbinden silersin diye

sevdiğime pişman edersin diye

beni bırakıpta gidersin diye

ben şimdiden seni yollara yazdım

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Baha benim yaprağımda benim dalımda
    paylaşım için saol

Baha benim yaprağımda benim dalımda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bendeniz aşk yuva yapmış konmuş dalıma

Bendeniz aşk yuva yapmış konmuş dalıma

aşk yuva yapmış konmuş dalıma bendeniz aşk yuva yapmış ben zora açan arsız gonca sen bana yol ver ömrün boyunca gel yanıma yat boylu boyunca hey güzeller güzeli hey cöme ön shake your body hey hey you sexy bunny eşşah mı yanı
  2. Baha şen beni yalnızlığa sürükleyen

Baha şen beni yalnızlığa sürükleyen

şen beni yalnızlığa sürükleyen sen kalbimi sonsuzluğa götüren ve hiç uyanmamacasına beni rüyalarına çağıran sen yağmuru özleyen topraklar gibi rüzgarı bekleyen yapraklar gibi sevgiye susamış dudaklar gibi deliçesine özledim seni ipek gibi saçlarının ışıltısını o güzel gözlerinin parıltısını seni yalnızca seni görmek için bilsen neler neler vermezdim
  3. Baha beni durduramazsın

Baha beni durduramazsın

baha beni durduramazsın beni durduramazsın ben aşk dolu ırmağım beni durduramazsın ben aşk dolu ırmağım damarlarından geçip kalbine akacağım kemer olup şaracağım ince belini tarak olup çözeceğim saçın telini kadeh olup öpeceğim dudaklarını benim bütün derdim sensin canım sevgilim tanrı birbirimizi sevmek için yaratmış aşk yalan diyorsan askı allah yaratmış seni sevmek bir günahsa bin...
  4. Baha şen benim gibi açamazsın yüreğini

Baha şen benim gibi açamazsın yüreğini

şen benim gibi açamazsın yüreğini rüzgar olup eşemezsin gökyüzünde sen benim gibi olamazsın birtanem biliyorsun ve gidiyorum aşk olmazsa olmaz olsun gün doğmazsa doğmaz olsun kader deyip gülüp geçerim şansıma aşığım aşık teninin kokusuna çıkmaz bir sokakta yürüyorum biliyorum
  5. Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Bitmez dedin her şey bitti Gitmez dedin herkesin gittiği gibi Sen vefasız rüzgarlar gibi Esip geçme yanımdan Sen yalancı yağmurlar gibi Süzülme yanaklarımdan Demiştim sana Bak şimdi Sen gittin gideli gözlerim uzaklara dalıyor Alıp başını çekip gitmeni aklım almıyor Yina o dar, o karanlık, o soğuk sokaklar beni bekliyor Senin çıktığın kapıdan yalnızlık geliyor Yalnızlık benim eski sevgilim...

Sayfayı Paylaş