gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Baha bir güneşe bir de sana bakamam

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

bir güneşe bir de sana bakamam güneşe birde sana bakamam gunese birde baha baha güneş olurum bir güneşe bir de sana bakamam
    bir ateşi bir elini tutamam

bir nefessiz bir de sensiz kalamam

çöllerde şu gibi özledim seni

kutupta yaz gibi özledim seni

susmuş dudakların hiç sesin gelmez

uzakta durursun gurbetin bitmez

karanlık sulara hayalın düşmez

bir rüzgarı bir de seni göremem

istesem de kaderimden silemem

bir allahâ��tan bir de senden geçemem

Baha bir güneşe bir de sana bakamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir soru bıraktım sana

bir soru bıraktım sana

Öyle bir yerdeyim ki... Neye hasret kaldığımı unutuyorum bazen... Neye canım sıkılmıştı? .. Neye kızmıştım? .. Uyuyor muydum? .. Uyanmış mıydım? .. Bu pantolonu dün de giymemiş miydim? .. Bilmem... Belki... Garip bir duyguya tutsak olmuş durumdayım... Bu benim en sevda halim... Bu benim sensiz halim... Bu benim adam halim... Olur böyle... Olur... Defalarca kalem demek gibi......
  2. Ben sana yandım bir...

Ben sana yandım bir...

ben sana yandım bir... Ben sana yandım bir. Gece düşünce göğsüme tüm ihtişamıyla, uçurumlardan fırlattım o hüzün dolu bakışları… Rüyalarımın adıydın! Sonraları ırmak dolusu ayrılık aldı götürdü senli yarınlarımı… (şimdilerde bir toprak kokusu ile yaşıyorum seni…) Neden sen yoksun sevgilim! Takvimler yollarında eskiyor… Bir sen düşmüyorsun hayallerime/ dağılıyorum sensizlikte… Düşünsene...
  3. Bir Ayışığına Vurgundum Bir Sana..

Bir Ayışığına Vurgundum Bir Sana..

Bir Ayışığına Vurgundum Bir Sana.. Yüzün aya benzerdi ay yüzüne kıskanırdı geceler yüzünü… Gözlerin parıltısını yıldızlardan alırdı sanki yıldızlar parıltısını gözlerinden… İçim titrerdi her baktıkça yüzüne sonsuz bir sevdayı anlatırdı menekşe gözlerin Ben o sevdanın tutkunu olurdum… Ay kokardı her yanın dolunaylı gecelerde sevda kokardı boydan boya… Ben bir aya bir sana vurgundum kimse...
  4. 571 de Bir Güneş Doğdu ilahisinin sözleri bilen var mı

571 de Bir Güneş Doğdu ilahisinin sözleri bilen var mı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. 571'de Bir Güneş Doğdu İlahisinin Sözleri

571'de Bir Güneş Doğdu İlahisinin Sözleri

Bu konu; 571de bir güneş doğdu ilahisi sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son Peygamber Resulullah Efendimiz Hz.Muhammed (S.A.V.) bildiğiniz gibi Hicri 571 senesinde Mekke 'de dünyaya geldi. O'nun gelişini müjdeleyen pek çok ilahi içinden biri olan 571de bir güneş doğdu ilahisi sözleri ile bu sayfamızda sizlerleyiz. Son derece etkileyici bir şekilde yazılmış olan bu...

Sayfayı Paylaş