gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Baha biyografisi ve resimleri

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

baha hakkında bilgi baha hayatı

Romantik şarkıların prensi olan Baha'nın hayatı hakkında bilgi edinmek isteyenlere Baha biyografi bilgilerini sunuyor ve Baha'nın resimlerinide aktarıyoruz Melek'ler.

Baha Kayseri Bünyan'da doğdu. Çocukluk ve okul yıllarında Ankara’da yaşayan Baha bir süre futbol da oynadı. Üç büyük kulüpten birinde oynama şansını yakaladığı anda ani bir kararla futbolu bırakıp asıl tutkusu olan müziğe yöneldi.

Baha’nın profesyonel müzik yaşantısı, Gazi Üniversitesi Müzik Eğitim Fakültesinde kurdukları grup KDV ile başladı.

Baha okuldan mezun olduktan sonra bir süre müzik öğretmenliği yaptı.

Baha Fotoğrafları

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iletişim
    ben sadece iletişim kurmak istiyorum.

Baha biyografisi ve resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya biyografisi ve resimleri

Asya biyografisi ve resimleri

asya hayatı asya biyografisi asya resimleri Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan şarkıcı Asya'nın biyografi bilgilerini ve resimlerini, bu yazımızda sizler için ve Asya hayranı olan tüm misafirlerimiz için paylaşıma açıyoruz Melek'ler. Asya Gerçek adı Tülay Keçialan olan Türk pop müzik sanatçısı Müziğe eğilimi ilkokul yıllarında başlayan, ortaokul yıllarında Eskişehir Halk Eğitim...
  2. Ceyda Ateş biyografisi ve resimleri

Ceyda Ateş biyografisi ve resimleri

Ceyda Ateş Kimdir Fotoğrafları Ceyda Ateş Kimdir Hayatı Hakkında Bilgi Çıtı pıtı güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla ekranların tanındık isimlerinden biri olan Ceyda Ateş'in hayatı hakkında ki bilgilerini aktarıyor ve isteyenlerede Ceyda Ateş'in en yeni resimlerini sunuyoruz bu sayfamızda Melek'ler:) Ceyda Ateş Doğum Yeri Ankara 14 Eylül 1987 doğumlu, Ceyda Ateş'in Eğitim Durumu Sanat...
  3. Betül Demir Biyografisi ve resimleri

Betül Demir Biyografisi ve resimleri

Betül Demir Biyografisi, Betül Demir Hakkında Kısa Bilgi, Merhaba SEvgili Melek'ler, bu yazımızda ünlü şarkıcı Betül Demir hakkında merak edilen biyografi bilgilerini sizlerle paylaşıyor ve Betül Demir'in resimlerinide aktarıyoruz. 25 Eylül 1980 İstanbul'da doğan Betül Demir, Sütçü İmam Üniversitesi Opera şan bölümünde okudu.Betül Demir, 5 kardeştir. Aynı zamanda albümlerinin...
  4. Aishwarya Rai - Biyografisi ve resimleri

Aishwarya Rai - Biyografisi ve resimleri

Aishwarya Rai, 1 Kasım 1973’te Mangalore Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Aishwarya Rai Hindistan’ın en ünlü ve sevilen oyuncularından. Bu ışıltılı dünyaya girişi, 1994’te Dünya Güzeli tacını takmasıyla gerçekleşti. Başarılı bir modellik kariyeri bunu takip etti ve çok geçmeden Bollywood’un ünlü yönetmenleri kapısını çalmaya başladı. 1997’de oynadığı ilk filmi, Mani Ratnam’ın yönettiği...
  5. Murat Yıldırım Biyografisi ve Resimleri

Murat Yıldırım Biyografisi ve Resimleri

murat yıldırım kimdir,murat yıldırım hayatı,murat yıldırım biyografisi,murat yıldırım görselleri,murat yıldırım fotoğrafları,murat yıldırım resimleri,murat yıldırım nereli,murat yıldırım kaç yaşında 13 Nisan 1979 yılında Mevlana Şehri Konya’da dünyaya gelen Murat Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunudur. Tiyatro ve Müziğe ilgi duyan Yıldırım okulda tiyatro bölümüne...

Sayfayı Paylaş