gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Baha - Canım Sevgilim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

baha belindeki kemer olayım baha kemer olup saracağım olup saracağım dinle ince belini dinle [​IMG] Beni durduramazsın , ben aşk dolu ırmağım

Damarlarından geçip , kalbine akacağım

Kemer olup saracağım ince belini
    Tarak olup çözeceğim saçın telini
    Kadeh olup öpeceğim dudaklarını

Benim bütün derdim sensin canım sevgilim

Tanrı birbirimizi , sevmek için yaratmış

Aşka yalan diyorsun , aşkı allah yaratmış

Seni sevmek bir günahsa, bin günah olsun
    Aşkın beni öldürsede, canın sağolsun
    Vazgeçemem artık senden haberin olsun

Benim bütün derdim sensin canım sevgilim

Baha - Canım Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha yola çıktım arıyorum sevgilimi

Baha yola çıktım arıyorum sevgilimi

yola çıktım arıyorum yola ciktim ariyorum yolaçıktım arıyorum yola çıktım arıyorum sevgilimi son kez olsun zorluyorum kaderimi her geçen gün eziyet her yeni gün sanki dert olacaksa olsun artık aramakla bulunmaz kalpler böyle kırılmaz sevecekse sevsin artık her şeyin var bir sonu ayrılıksa en zoru aşksa derin bir kuyu allahâ��im sen bizi koru
  2. Baha gökyüzünde bulut olup gezme sevgilim

Baha gökyüzünde bulut olup gezme sevgilim

gökyüzü okey gökyüzünde bulut olup gezme sevgilim yağmur olup düşersen bulamam seni el bahçede gül olup açma sevgilim gün gelip solarsan aramam seni aramam seni aramam seni o sensiz gecelere soramam seni o sensiz gecelerde bulamam seni gecelerde rüya olup gelme sevgilim gün doğup gidersen soramam seni el bahçede gül olup açma sevgilim gün gelip solarsan aramam seni
  3. Bahadır

Bahadır

Bahadır -------------------------------------------------------------------------------- Kahraman, yiğit.
  4. Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Bitmez dedin her şey bitti Gitmez dedin herkesin gittiği gibi Sen vefasız rüzgarlar gibi Esip geçme yanımdan Sen yalancı yağmurlar gibi Süzülme yanaklarımdan Demiştim sana Bak şimdi Sen gittin gideli gözlerim uzaklara dalıyor Alıp başını çekip gitmeni aklım almıyor Yina o dar, o karanlık, o soğuk sokaklar beni bekliyor Senin çıktığın kapıdan yalnızlık geliyor Yalnızlık benim eski sevgilim...
  5. Baha - Gözbebegim

Baha - Gözbebegim

bahagentr Baha - Gözbebegim Sensizlik herseyden betermis Ayrilik ölüme bedelmis Bir yudum suda boguldum Bir avuc yerden kovuldum Yoruldum artik Ben cok yoruldum Bir yudum suda boguldum Bir avuc yerden kovuldum Yoruldum artik Ben cok yoruldum Bugecede yoksun yine yoksun Icim yanar Yaram kanar Dön gel bana Gülüsüne bir can verirm Gözlerine baksam eririm Haberini alsam gelirim Sana kosarim...

Sayfayı Paylaş