gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Baha Firari Aşk 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Baha Firari Aşk 2008 SANATÇI ADI: Baha

ALBÜM ADI: Firari Aşk

ALBÜM YILI: 2008

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

01- Firar
    02- Aşk Gülüm
    03- Hani Olur Ya
    04- Bizim Şarkımız
    05- Seni Yazdım Kalbime
    06- Sevene Canım Feda
    07- Siyah Aşk
    08- Vazgeçilmezim
    09- Herşeyimsin
    10- Masum Aşk
    11- Kalbin Aşkla Çarpıyorsa

Baha Firari Aşk 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha Firari Aşk Tanıtım Albümü

Baha Firari Aşk Tanıtım Albümü

1999'da "Kutupta Yaz Gibi" ile başlayan BAHA rüzgarı "Boşver Üzülme", "Canım Sevgilim", "Bizim Hikayemiz", "Yalnızlığım", "Aşk Acısı", "Bitmeliyse", "Ölmeyen Şarkı", "Çılgınım Benim", "Kıyamam Sana", "Yalnızlık Benim Eski Sevgilim", "Ağla Halime", "Bana Geri Ver",...
  2. Baha - Aşk Yemini

Baha - Aşk Yemini

bu gönül bir cok, bir cok kisi tanidi sadece sende buldu aski görmüyor gözlerim senden baska hic kimseyi ölümüne tutacagim ask yeminimi bu günes dogmaktan batmaktan vazgecse sevmekten vazgecmez yüregim seni bu yüregim baskasina ilelebet kilitli ölümüne tutacagim ask yeminimi asigim sana, gönlümün yangini silemez kimse kalbimden adini kaybetti yüregim gözlerinde kendini ölümüne tutacagim...
  3. Baha - Aşk Olmazsa

Baha - Aşk Olmazsa

baha aşk olmazsa olmaz olsun baha aşk olmazsa olmaz olsun video aşığım aşık teninin kokusuna Sen benim gibi açamazsın yüreğini Rüzgar olup esemezsin gökyüzünden Sen benim gibi olamazsın birtanem biliyorum Ve gidiyorum Aşk olmazsa olmaz olsun Gün doğmazsa doğmaz olsun Kader deyip gülüp geçerim şansıma Aşığım aşık teninin kokusuna Çıkmaz bir sokakta yürüyorum biliyorum
  4. Baha - Firar

Baha - Firar

Cok Denedim Olmadi Yüregim Unutmadi Bin Sabahi Bin Aksama Giydirdim Gönül Derman Bulmadi Cok Denedim Olmadi Yüregim Unutmadi Bin Sabahi Bin Aksama Giydirdim Gönül Derman Bulmadi Ne Hayalin Gidiyor Ne Sevdan Terkediyor Bin Kadehde Bin Sise Bitti Gönlüm Sarhos Olmuyor Aglama Aglama Aglama Yüregim Demekten Ben Yoruldum Ey Kalbsiz Zalim Yar Söyle Sen Kendini Bensiz Nasil Avuttun Kokumu...
  5. Baha - Aşkımız Bitmesin

Baha - Aşkımız Bitmesin

baha melek Seni buldum bırakmam Seni gördüm başkasını tanımam Hayat bir oyun Bense bir oyuncak Oynamaktan bıktım usandım Mutluluk bizim olacak Aşkımız bitmesin Bize göz değmesin Seni kimse sevmesin Ölürüm o zaman ölürüm Yar dedim aşkına yandım Can dedim canımdan ayırmadım Gidersen ölürüm canım Ne olur gitme

Sayfayı Paylaş