gebe
  1. destina68

destina68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Baha - Gözbebegim

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında destina68 tarafından paylaşıldı.

bahagentr [​IMG] Baha - Gözbebegim

Sensizlik herseyden betermis
    Ayrilik ölüme bedelmis
    Bir yudum suda boguldum
    Bir avuc yerden kovuldum
    Yoruldum artik
    Ben cok yoruldum
    Bir yudum suda boguldum
    Bir avuc yerden kovuldum
    Yoruldum artik
    Ben cok yoruldum

Bugecede yoksun yine yoksun
    Icim yanar
    Yaram kanar
    Dön gel bana

Gülüsüne bir can verirm
    Gözlerine baksam eririm
    Haberini alsam gelirim
    Sana kosarim gözbebegim 2x

Yanlizlik günesden sicakmis
    Yoklugun gizli bir tuzakmis
    Bir yudum suda boguldum
    Bir avuc yerden kovuldum
    Yoruldum artik
    Ben cok yoruldum
    Bir yudum suda boguldum
    Bir avuc yerden kovuldum
    Yoruldum artik
    Ben cok yoruldum

Bugecede yoksun yine yoksun
    Icim yanar
    Yaram kanar
    Dön gel bana

Gülüsüne bir can verirm
    Gözlerine baksam eririm
    Haberini alsam gelirim
    Sana kosarim gözbebegim

Baha - Gözbebegim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahse girmek

Bahse girmek

Rüyada birisi ile ya da herhangi bir yarismada bahse girmek, pek hayra alamet sayilmaz. Bu çesit rüyalar, yakin gelecekte mahkemeye düseceginizi gösterir. Rüyada at yarislari üzerinde bahse girmek hayir sayilmaz. Bahse girerek kaybetmek üzüntüye, bir arkadasi ile bir konu üzerinde bahse girmek çalistigi isinden ayrilacagina isarettir.
  2. Bahadır

Bahadır

Bahadır -------------------------------------------------------------------------------- Kahraman, yiğit.
  3. Bahadır Efe

Bahadır Efe

KARAKTER Akademide dans hocasıdır. Kendisini çok yakışıklı ve kadınların karşı koyamayacagı kadar çekici zannetmekte ve sürekli bu sekilde tavırlar takınmaktadır. Kız öğrencilerin bir kısmı ona hayran olsa da, bizimkiler basta olmak üzere çogunluk onunla dalga geçer. Uzun zaman İtalya?da yasamıs, Türkiye?ye gelince de, kendine has bir aksan gelistirmistir. Türkçe kelimeleri deforme...
  4. Baha - Firar

Baha - Firar

Cok Denedim Olmadi Yüregim Unutmadi Bin Sabahi Bin Aksama Giydirdim Gönül Derman Bulmadi Cok Denedim Olmadi Yüregim Unutmadi Bin Sabahi Bin Aksama Giydirdim Gönül Derman Bulmadi Ne Hayalin Gidiyor Ne Sevdan Terkediyor Bin Kadehde Bin Sise Bitti Gönlüm Sarhos Olmuyor Aglama Aglama Aglama Yüregim Demekten Ben Yoruldum Ey Kalbsiz Zalim Yar Söyle Sen Kendini Bensiz Nasil Avuttun Kokumu...
  5. Baha - Adını Yollara Yazdım

Baha - Adını Yollara Yazdım

Benim yaprağımda benim dalımda Bülbül yaptım seni güllere yazdım Hep benim elimde benim dilimde Mızrap yaptım seni tellere yazdım Damarımdasın sen her an kanımda Hep kollarım da ol her an yanımda (*2) Bir şiirsin artık hep dudağımda (*2) Şarkı yaptım seni dillere yazdım Ben şimidden seni yollara yazdım Unutup kalbinden silersin diye Sevdiğime pişman edersin diye Belki bırakıpda gidersin...

Sayfayı Paylaş