gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Baha hala acırım sana unutabildin mı

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

baha hala acırım sana hala acırım sana unutabildin mı
    hala yalancı mısın eskisi gibi

beni boşver sen kendi haline bak

kolay sanma asla zordur yaşamak

ne vazgeç sevdalardan

ne de ellerin yarı ol

ben vazgeçtim sevdandan

inan ki çok zor

Baha hala acırım sana unutabildin mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha ne çalayım şimdi sana

Baha ne çalayım şimdi sana

ne çalayım şimdi sana bunca geçenden sonra bırakıp ta gitmeli bu aşk burda bitmeli seni ilk gördüğüm yerde hani orda köprüde çikolata yiyordun hepsi benim düyordun yavaş yavaş başladı ardından sıcaklaştı sonra fazla temastan çatır çatır çatladı artık beraberiz seninle gül bir kere daha sevgiyle kalem gibi kasları o güzel bakışları deli ederdi beni oturusu kalkışı kısa etekleriyle...
  2. Baha bir güneşe bir de sana bakamam

Baha bir güneşe bir de sana bakamam

bir güneşe bir de sana bakamam güneşe birde sana bakamam gunese birde baha baha güneş olurum bir güneşe bir de sana bakamam bir ateşi bir elini tutamam bir nefessiz bir de sensiz kalamam çöllerde şu gibi özledim seni kutupta yaz gibi özledim seni susmuş dudakların hiç sesin gelmez uzakta durursun gurbetin bitmez karanlık sulara hayalın düşmez çöllerde şu gibi özledim seni kutupta...
  3. "Buradan atlasam canım acır mı anne?"

"Buradan atlasam canım acır mı anne?"

Uçurumun kenarındaki küçük kızım... Anneme dönüyorum;yorgun yüzündeki masmavi gözlerine bakarak; "Burdan atlasam canım acır mı anne?" diyorum... "Olmaz.." diyor."Ben yanındayken sana birşey olmaz,izin vermem!" Şimdi yine uçurumun kenarındayım... Bu sefer yalnız.. Annemin yüzündeki Annemin yüzündeki yorgunluğu miras edinip kendime; uzun uzun bakıyorum...
  4. Gökçe Bahadır Muhteşem Yüzyıl'a mı Geliyor?

Gökçe Bahadır Muhteşem Yüzyıl'a mı Geliyor?

muhteşem yüzyıl gökçe bahadır gökçe bahadır haberleri Sevgili melekler, başarılı ve güzel oyuncu Gökçe Bahadır'ın Muhteşem Yüzyıl dizisi kadrosuna dahil olacağı iddia edildi. Star Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Timur Savcı'nın, Şehzade Beyazıt'ın eşi Fatma Sultan rolü için güzel oyuncuya teklif götürdüğü ve Gökçe Bahadır'ın bu teklifi düşündüğü ileri sürüldü!
  5. Gökçe Bahadır Caner Cindoruk'la Aşk mı Yaşıyor?

Gökçe Bahadır Caner Cindoruk'la Aşk mı Yaşıyor?

gökçe bahadır, caner cindoruk, gökçe bahadır haberleri Sevgili melekler, Aramızda Kalsın dizisinde başrol oynayan Gökçe Bahadır ile Caner Cindoruk'un dizi aşklarını gerçeğe taşıdıkları iddia edildi. Ali Sunal'la boşandıktan sonra kimseyle haber olmayan Gökçe Bahadır'ın Caner Cindoruk'la sürekli başa başa buluştukları söyleniyor. İkili, buluşmak için ise daha çok Anadolu Yakası'nı tercih...

Sayfayı Paylaş