gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Baha şen benim gibi açamazsın yüreğini

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

şen benim gibi açamazsın yüreğini rüzgar olup eşemezsin gökyüzünde

sen benim gibi olamazsın birtanem biliyorsun

ve gidiyorum

aşk olmazsa olmaz olsun

gün doğmazsa doğmaz olsun

kader deyip gülüp geçerim şansıma

aşığım aşık teninin kokusuna

çıkmaz bir sokakta yürüyorum biliyorum

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Baha şen benim gibi açamazsın yüreğini
    paylaşım için saolll

Baha şen benim gibi açamazsın yüreğini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha şen beni yalnızlığa sürükleyen

Baha şen beni yalnızlığa sürükleyen

şen beni yalnızlığa sürükleyen sen kalbimi sonsuzluğa götüren ve hiç uyanmamacasına beni rüyalarına çağıran sen yağmuru özleyen topraklar gibi rüzgarı bekleyen yapraklar gibi sevgiye susamış dudaklar gibi deliçesine özledim seni ipek gibi saçlarının ışıltısını o güzel gözlerinin parıltısını seni yalnızca seni görmek için bilsen neler neler vermezdim
  2. Baha şen büyük bir ateş içimde yandın

Baha şen büyük bir ateş içimde yandın

şen büyük bir ateş içimde yandın uzak gecelerde bensiz mı kaldın sen ayrılırken göz yaşlarım içime aktı yüzüme gülerken günlerim geçiyor sensiz sanki bir kuyu var dipsiz ah sahipsiz yaralarım olunmazdı hasret bana dokunmazdı ah dokunmazdı dönsen hadi gelsen ayrılığa bir son versen dönsen bana gelsen hasretimi dindirsen
  3. Baha beni durduramazsın

Baha beni durduramazsın

baha beni durduramazsın beni durduramazsın ben aşk dolu ırmağım beni durduramazsın ben aşk dolu ırmağım damarlarından geçip kalbine akacağım kemer olup şaracağım ince belini tarak olup çözeceğim saçın telini kadeh olup öpeceğim dudaklarını benim bütün derdim sensin canım sevgilim tanrı birbirimizi sevmek için yaratmış aşk yalan diyorsan askı allah yaratmış seni sevmek bir günahsa bin...
  4. Baha benim yaprağımda benim dalımda

Baha benim yaprağımda benim dalımda

benim yaprağımda benim dalımda yapragımda dalımda bülbül yaptım seni güllere yazdım hep benim elimde hep benim dilimde mızrap yaptım seni tellere yazdım damarımdaşın sen her an kanımda hep kollarımda ol her an yanımda bir şiirsin artık hep dudağımda şarkı yaptım seni dillere yazdım ben şimdiden seni yollara yazdım unutup kalbinden silersin diye sevdiğime pişman edersin diye beni...
  5. Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Bitmez dedin her şey bitti Gitmez dedin herkesin gittiği gibi Sen vefasız rüzgarlar gibi Esip geçme yanımdan Sen yalancı yağmurlar gibi Süzülme yanaklarımdan Demiştim sana Bak şimdi Sen gittin gideli gözlerim uzaklara dalıyor Alıp başını çekip gitmeni aklım almıyor Yina o dar, o karanlık, o soğuk sokaklar beni bekliyor Senin çıktığın kapıdan yalnızlık geliyor Yalnızlık benim eski sevgilim...

Sayfayı Paylaş