gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Baha şen büyük bir ateş içimde yandın

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

şen büyük bir ateş içimde yandın uzak gecelerde bensiz mı kaldın

sen ayrılırken göz yaşlarım

içime aktı yüzüme gülerken

günlerim geçiyor sensiz

sanki bir kuyu var dipsiz ah sahipsiz

yaralarım olunmazdı hasret bana dokunmazdı

ah dokunmazdı

dönsen hadi gelsen

ayrılığa bir son versen

dönsen bana gelsen

hasretimi dindirsen

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Baha şen büyük bir ateş içimde yandın
    emeğine sağlşık

Baha şen büyük bir ateş içimde yandın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha şen beni yalnızlığa sürükleyen

Baha şen beni yalnızlığa sürükleyen

şen beni yalnızlığa sürükleyen sen kalbimi sonsuzluğa götüren ve hiç uyanmamacasına beni rüyalarına çağıran sen yağmuru özleyen topraklar gibi rüzgarı bekleyen yapraklar gibi sevgiye susamış dudaklar gibi deliçesine özledim seni ipek gibi saçlarının ışıltısını o güzel gözlerinin parıltısını seni yalnızca seni görmek için bilsen neler neler vermezdim
  2. Baha ayrıldığımız için pişmanım demişsin,

Baha ayrıldığımız için pişmanım demişsin,

ayrıldığımız için pişmanım demişsin, ne olurdu sevgilim bana geri dönseydin pembe anlar başladı şimdi mevsim bahar yanımda yoksan eğer üstüme karlar yağar renkmış ışıkmış umudumda değil şimdi ne deniz mavi ne de yapraklar yeşil gökyüzüne bak sevgilim hep gökyüzüne ay uzansın alnından kırpiklerine gökyüzüne bak sevgilim hep gökyüzüne an eski anıları ağla gönlünce ağla ağla ağla...
  3. Baha şen benim gibi açamazsın yüreğini

Baha şen benim gibi açamazsın yüreğini

şen benim gibi açamazsın yüreğini rüzgar olup eşemezsin gökyüzünde sen benim gibi olamazsın birtanem biliyorsun ve gidiyorum aşk olmazsa olmaz olsun gün doğmazsa doğmaz olsun kader deyip gülüp geçerim şansıma aşığım aşık teninin kokusuna çıkmaz bir sokakta yürüyorum biliyorum
  4. ABD büyük bir mali kriz içinde

ABD büyük bir mali kriz içinde

ABD Başkanı Bush, ABD'nin ciddi bir mali kriz içinde bulunduğunu belirtti. ABD Başkanı George W. Bush, ABD Kongresi'nden finans sektörünü kurtarmak amacıyla hazırlanan ekonomiyi kurtarma planını en kısa sürede kabul edilmesini istedi. George W. Bush, televizyonda ABD halkına hitaben yaptığı konuşmada, ''Biz, ciddi bir mali kriz içindeyiz ve federal hükümet buna bitirici bir eylemle karşılık...
  5. Gitar için Sevdan Bir Ateş Akorları

Gitar için Sevdan Bir Ateş Akorları

Sevdan Bir Ateş Akorları, Sevdan Bir Ateş Şarısı Gitar Akorları Merhaba Sevgili Melek'ler, bir misafirimizin ricası üzerine bu yazımızda sevilen şarkı Sevdan Bir Ateş'in gitar akorlarını sizlerle de paylaşmak istedik. Em______D_____C______Em Senin alev gözlerin eritse şu ruhumu Em______D_____C______Em Buz olur kesilirim yanarken içim C _______Am______D____Em Buz olur kesilirim yanarken...

Sayfayı Paylaş