Baha seni gördüğüm o günden beri

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye

seni gördüğüm o günden beri baha seni gördüğüm o günden beri ilk baha dinle seni gördüğüm o günden beri

kalbim perişan gönlüm bir deli

sana yazdığım beni anlatan

aşkımla dolu o sözlerimi

iste bu bizim hikayemiz
    öyle saf öyle temiz

kenetlenmiş ayrılamaz

kalbimizde ellerimiz

kanımda canımda dört yanımda

senden başka hiç kimse olmasın

birgün dönsen yeter bana

gözlerim yolda kalmasın

olmayacak bir dua mıydı bu

allahım bana reva mıydı bu

yoksa hemen sonu gelecek

acıyla dolu bir aşk miydi bu

2. bjk_65

bjk_65 Yeni Üye

Cevap: Baha seni gördüğüm o günden beri
    paylaşım için saol

Baha seni gördüğüm o günden beri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Baha uzaktan gelen sesi sarar seni geceleri

uzaktan gelen sesi sarar seni geceleri yanık bağrıma sarmalanan elleri gözleri gün biter sokulur yanıma yalnız gecenin uğultusu istediğim sadece gül yüzlüden gül kokusu zor gibi zor gibi zor gibi anlar kör gibi kör gibi kör gibi dudaklar böyle mı böyle mı böyle mı başlar aşklar... uzakta dostum susar duyulmaz sevincimin çığlıkları uzakta dostum susar demek ki birşeyler var aramızda...
  2. gittiğin günden beri...

baha seni gördüğüm o günden beri [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Gözlerde Asılı Kalmış Bir Kaç Günden İbaret

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  4. Gördüğüm en ilginç nevresim takımı...

nevresim takımı nevresim takımları en ilginc resimler ilginç takımları en ilginç fotoğraflar Meleklerim şimdiye dek gördüğüm en ilginç nevresim takımı.... Gördüğümde gözlerime inanamadım ama gerçkmiş... Tasarlayana tebrik dileklerimi gönderiyorum ve sizlerle paylaşıyorum...
  5. ''Gördüğüm En Güzel Kadın'' Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

gördüğüm en güzel kadın, la prima cosa bella, fragmanı, tanıtımı, haziran 2011, konusu, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 3 Haziran'da ülkemizde gösterime giren filmin tanıtımı ve fragmanı şöyle; Vizyon Tarihi :03 Haziran 2011 Süresi :89 dak. Yönetmen :Paolo Virzì Tür :Komedi Senaryo :Paolo Virzì, Francesco Bruni, Francesco Piccolo Yapımcı :Gabriele Muccino, Paolo...
  6. adetim bitmiyor 16 günden beri hastayım yardım edin bana ne oluyor!!!!

slm melekler.5 aylık evliyim.adetim 5 gün geç geldi ve 15nde hastalandım ve doğum kontrol hapı kullanmaya başladım.(yasmin) daha sonra adetimin 5 günde bitmesini beklerken adetim 16 gün oldu hala bitmedi geliyor. dr gittim ultrasonda birşey görmediğini ufak kistlerimi atmış olabileceğimi söyledi. geçen ay korunmadık ama hastalandım hastalanınca da çocuğu erteledik ve doğum kontrol hapı...
  7. Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

REnkli dekorasyon örnekleri Rengarenk evler Çok fazla renk karmaşasını sevmeyen biri olarak bana bu renkli dekorasyon örnekeleri fazla karışık ve renkli geldi. Göz yoracağını düşünüyorum. Ben daha sde bir yatak odası dekroasyonundan yanayım.

Sayfayı Paylaş