gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Baha unuttuğun herşeyi al götür durma

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

unuttuğun herşeyi al götür durma sevdam açıyor artık vurma

bırak ellerimi ellerini tutmaz kı

sen beni sevsen de yüreğin unutmaz kı

yar gitin gittin ellere

dönsen de kar etmez dünlere

açılarım aldı seni benden

dokunma kanayan sevgime

aşkın yüreğimde saklı duruyor

onu da alma benden yüreğim açıyor

bırak ellerimi ellerini tutamaz kı

sen beni sevsen de yüreğin unutmaz ki

Baha unuttuğun herşeyi al götür durma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kibariye - Al Götür Beni

Kibariye - Al Götür Beni

Gittin bende gözlerin kaldı İki yağmur damlası,iki mavi ayrılık Gittin simdi yangınlar kaldı İki yaralı yürek,iki sevdalı çiğlik Simdi yoksun kime sığınırım Bir basıma sensiz ne yaparım Esirgeme benden gözlerini Hangi sucun bedeli yalnızlık Al Götür Beni... Dolu dizgin sevdalar Al Götür Beni... Aydınlık sabahlara Artık sensiz yaşayamam Al Götür beni... O masum günahlara....
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Al Götür Günahlarımı

Düş Sokağı Sakinleri - Al Götür Günahlarımı

Bakir bir gölgenin içinde koklamıştım Kır çiçeklerini Dur dememiştim hiç zamana Biliyordum akıp gitmeliyidi an Sevdamıda götürmeliydi... Cennetimin bakir cibilliğini Aşk birden doğ Aşk birden bat Beni yanına kat Al götür günahlarımı Ak teninden sıyrılıp Yüreğindeki aç Sonsuz kuyunun içine at Düşten yumak oldun alıp gittin Günahları... Tenindeki bahçeden uzayıp gelirken Kuş dalları Çiçekler...
  3. Bahadır

Bahadır

Bahadır -------------------------------------------------------------------------------- Kahraman, yiğit.
  4. baha gözaltına alındı

baha gözaltına alındı

Manisa'ya konser vermek için giden pop müzik şarkıcısı Baha ile orkestra üyeleri, bindikleri minibüsün çalıntı olduğunun belirlenmesi üzerine gözaltına alındı. Baha ile orkestra elemanları, savcılıkta ifade verdikten sonra serbest kaldı. İstanbul'dan Manisa'ya giden Baha ve orkestra üyelerinin bulunduğu 34 ADM 45 plakalı minibüs, Saruhanlı ilçesinde Bölge Trafik Ekiplerince durduruldu....
  5. öyle bir geçer zaman ki mete düşlerim ol al götür doğduğum eve

öyle bir geçer zaman ki mete düşlerim ol al götür doğduğum eve

Metenin söylediği düşlerim ol al götür doğduğum eve şarkısının sözleri ve varsa notaları nı alabilir miyim. Teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş