gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Baha yola çıktım arıyorum sevgilimi

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

yola çıktım arıyorum yola ciktim ariyorum yolaçıktım arıyorum yola çıktım arıyorum sevgilimi
    son kez olsun zorluyorum kaderimi

her geçen gün eziyet

her yeni gün sanki dert

olacaksa olsun artık

aramakla bulunmaz

kalpler böyle kırılmaz

sevecekse sevsin artık

her şeyin var bir sonu

ayrılıksa en zoru

aşksa derin bir kuyu

allah�im sen bizi koru

Baha yola çıktım arıyorum sevgilimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baha gökyüzünde bulut olup gezme sevgilim

Baha gökyüzünde bulut olup gezme sevgilim

gökyüzü okey gökyüzünde bulut olup gezme sevgilim yağmur olup düşersen bulamam seni el bahçede gül olup açma sevgilim gün gelip solarsan aramam seni aramam seni aramam seni o sensiz gecelere soramam seni o sensiz gecelerde bulamam seni gecelerde rüya olup gelme sevgilim gün doğup gidersen soramam seni el bahçede gül olup açma sevgilim gün gelip solarsan aramam seni
  2. Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Baha - Yalnızlık Benim Eski Sevgilim

Bitmez dedin her şey bitti Gitmez dedin herkesin gittiği gibi Sen vefasız rüzgarlar gibi Esip geçme yanımdan Sen yalancı yağmurlar gibi Süzülme yanaklarımdan Demiştim sana Bak şimdi Sen gittin gideli gözlerim uzaklara dalıyor Alıp başını çekip gitmeni aklım almıyor Yina o dar, o karanlık, o soğuk sokaklar beni bekliyor Senin çıktığın kapıdan yalnızlık geliyor Yalnızlık benim eski sevgilim...
  3. Baha - Adını Yollara Yazdım

Baha - Adını Yollara Yazdım

Benim yaprağımda benim dalımda Bülbül yaptım seni güllere yazdım Hep benim elimde benim dilimde Mızrap yaptım seni tellere yazdım Damarımdasın sen her an kanımda Hep kollarım da ol her an yanımda (*2) Bir şiirsin artık hep dudağımda (*2) Şarkı yaptım seni dillere yazdım Ben şimidden seni yollara yazdım Unutup kalbinden silersin diye Sevdiğime pişman edersin diye Belki bırakıpda gidersin...
  4. Baha - Canım Sevgilim

Baha - Canım Sevgilim

baha belindeki kemer olayım baha kemer olup saracağım olup saracağım dinle ince belini dinle Beni durduramazsın , ben aşk dolu ırmağım Damarlarından geçip , kalbine akacağım Kemer olup saracağım ince belini Tarak olup çözeceğim saçın telini Kadeh olup öpeceğim dudaklarını Benim bütün derdim sensin canım sevgilim Tanrı birbirimizi , sevmek için yaratmış Aşka yalan diyorsun , aşkı allah...
  5. sevgili için güzel sözler arıyorum

sevgili için güzel sözler arıyorum

arkadaşlarım sevgili için söylenecek en güzel sözleri arıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş