gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Bahane ile Hande tatil yapıyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlülerimizden Hande Ataizi yaşadığı olaylı günden sonra Türkiye dışına gitti ABD'de sevgilisi ile eğlenen sanatçı aynı zamandada eğitim alıp kendini geliştirecekmiş.....
    'ŞEMSİYE' UNUTULMADAN GELMEYECEK!
    HANDE ATAİZİ, GAZETECİLERE YAPTIĞI ŞEMSİYELİ SALDIRININ ARDINDAN BİR SÜRELİĞİNE ABD'YE GİTMİŞTİ....

Bir süre kafa dinleyecek olan Hande, seyahatini uzatma kararı aldı. Sevgilisi işadamı Philip Amram'ın kendisine New York'ta daire kiralamasının üzerine Ataizi, en az bir yıl daha Türkiye'ye dönmeyecek. Bu uzun süreyi değerlendirmek isteyen Hande, New York Üniversitesi'nde İngilizce ve oyunculuk dersleri almaya başladı. Ataizi'nin yakınlarına, 'En az bir yıl yokum. Bu sürenin sonunda Türkiye'ye enerji depolamış ve kendimi daha da geliştirmiş bir şekilde dönmek istiyorum' dedi.

Bahane ile Hande tatil yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahanelerimiz

Bahanelerimiz

Yapmadığımız veya yapamadığımızı düşündüğümüz herşey için bir bahanemiz vardır ya, en küçük işte büyük olanlarına varana kadar. :) Hadi buraya bahanelerimizi yazalım, neyi niye yapmadık veya neyi neden yapmıyoruz/yapmayacağız?
  2. Aysun sapanca’da aşk tatili yapıyor

Aysun sapanca’da aşk tatili yapıyor

DOKUZ GÜNLÜK BAYRAM TATİLİNDE AYSUN KAYACI İLE SEVGİLİSİ OZAN SEVİNDİK YAKIN BİR BÖLGEYİ TERCİH ETMİŞ. Şehirden çok uzaklaşmadan kafa dinlemek ve ’arınmak’ için Sapanca’daki bir spa’nın yolunu tutmuşlar. Bayramın ikinci günü otele giriş yapan aşıklar, sabahtan akşama kadar sauna, buhar odası, masaj odaları arasında kendilerini bakıma almışlar. Bu perşembe NTV’deki canlı programının...
  3. Hande Subaşı ile röportaj

Hande Subaşı ile röportaj

cemal toktaş röportaj hande subaşı röportaj hande subaşı babası güzel oyuncularımızdan hande Subaşı Güneşi Gördüm filiminin çekimlerinde epey bi yorulmuştu... şimdide bir dergide ki röportajını sunuyoruz..... 'ARTIK FİLMLERDE SEVİŞEBİLİRİM!' GÜNEŞİ GÖRDÜM FİLMİNİN GÜZEL ZEHRA’SI HANDE SUBAŞI'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Hande'ye buluştuğumda gözlerime inanamadım, bir deri bir kemik kalmıştı....
  4. Ibrahim kutluay ailesi ile birlikte tatil yapıyor

Ibrahim kutluay ailesi ile birlikte tatil yapıyor

ibrahim kutluay ailesi ibrahim kutluay ve ailesi demet tatil Allah mutluluklarını daim etsin :) İBRAHİM KUTLUAY-DEMET ŞENER ÇİFTİ, ÜÇ YAŞINDAKİ KIZLARI İREM VE DÖRT AYLIK OĞULLARI ÖMER İLE TATİLE ÇIKTI. Birçok ünlü gibi tatil beldesi olarak Bodrum’u seçen ikili önceki gün çocuklarıyla birlikte kaldıkları otelin plajında görüntülendi. Şener minik oğlu ile vakit geçirirken, Kutluay ise...
  5. Naz Elmas Çeşme'de Tatil Yapıyor

Naz Elmas Çeşme'de Tatil Yapıyor

naz elmas naz elmas haberleri Sevgili melekler, yeni dizi Ustura Kemal 'de rol alan başarılı ve güzel oyuncu Naz Elmas Çeşme'de tatil yapıyor. Naz Elmas haberleri, işte haberin detayları.. :) Özel bir televizyon kanalında önümüzdeki hafta yayınlanmaya başlayacak olan "Ustura Kemal" adlı dizide rol alan ünlü oyuncu Naz Elmas, tatiline Çeşme'de devam ediyor. Gündüzleri arkadaş...

Sayfayı Paylaş