gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bahanelerimiz

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Yapmadığımız veya yapamadığımızı düşündüğümüz herşey için bir bahanemiz vardır ya, en küçük işte büyük olanlarına varana kadar. :) Hadi buraya bahanelerimizi yazalım, neyi niye yapmadık veya neyi neden yapmıyoruz/yapmayacağız?

2. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bahanelerimiz
    ders çalışıyorum çok ödevim var die bahane uydururum
    nedeni:annem
    neden yapmıorum: isteklerinin sonu arkası gelmio onuda yap sunuda yap sonrada beğenmio :D:26::26::26:

Bahanelerimiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahaneler Bahaneler Bahaneler

Bahaneler Bahaneler Bahaneler

Herşeyi unutsak.. yaşanmamış saysak.. bitse herşey.. acılar hasretler .. denemeye değer bence .. hissedyorum seni malesef diyorum neden mi.. çok uzaksın.. ve sana ulaşmak için internete gitmem gerekiyor ... ama ben gerçek hayattan birini istiyorum.. sahteyiz biz .. gerçek değil.. şunu söyleyim sana ikimiz de birbirimizin parmaklarına aşık olmuşuz. . daha ileri gidememişiz.. ya ben mutlu...
  2. Efsun - Bahane

Efsun - Bahane

Hızlı yandım, çabuk geçtim Yoruldum artık Çok denedim,hep yenildim Eh yeter artık Bahane bunlar Aşkın bahane Vazgeçememem ben bu yardan Ne de diyardan Faydası yok boş sözlerin İçimi karartan Bahane bunlar Aşkın bahane Biraz da aşktan yana şansım olsa Sevmeli son baharla Gül yüzüme ah güller dolsa Umudum ilk bahara Bahane bunlar Aşkın bahane Bahane bunlar Hepsi bahane
  3. Diyet Bıraktıran Bahaneler

Diyet Bıraktıran Bahaneler

başlamaya karar verip, ertesi gün vazgeçenlerden misiniz? Yanıtınızı biz zaten biliyoruz! Hangimiz zayıflama maceramızda ümitsizliğe kapılıp, diyeti bırakmak için çeşitli bahaneler aramadık ki? Ama artık bahanelere son! Doğum sonrası kiloları verebilmeniz için bütün bahanelerinize bir yanıt bulduk! Diyete karar vermek ve bunu sürdürmek çoğumuz için hem sıkıcı, hem de zor bir süreç. Özellikle...
  4. Reddetme bahaneleri

Reddetme bahaneleri

Aradaki fark baya büyük.... :dil: KADINLARIN ERKEKLERI REDDETME BAHANELERI: 10-Seni agabeyim gibi severim.(Saz heyetinde 14. keman) 9-Aramizda bu kadar yas farki olmasaydi keske. (Babam yasindasin) 8-Seni düsünemiyorum. (Çirkinsin) 7-Hayatim su anda karmakarisik. (eve gidecegiz ve eski erkek arkadasim gelecek,olay çikacak) 6-Bir baskasini seviyorum. (Evde kedimi oksar,pasta börek yerim)...
  5. Karne Bahaneleri

Karne Bahaneleri

karne bahaneleri Karnede gelecek kötü not için kendisini korku saran öğrencinin hem kendini hem ailesini avutmak için bahaneleri buyrun kızlar.:D Hoca doğru dürüst ders anlatmıyor ki.. Sınıf çok gürültülü! Dersi dinleyemiyorum bile! Hocalar derse girmiyor. Dersler hep boş! Ne zaman derse hazırlıksız gitsem, o gün yazılı veya sözlü oluyor. Bu sezon çok sık elektrik kesildi. Hiç ders...

Sayfayı Paylaş