gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Bahar Ateş Serseri 2007

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Bahar Ateş Serseri 2007 SANATÇI ADI : Bahar Ateş

ALBÜM ADI : Serseri

YIL : 2007

COVER:

ALBUMDEKi PARCALAR:

01- Bahar Ates - Cildirmis
    02- Bahar Ates - Kara Sevda
    03- Bahar Ates - Sen Varya Sen
    04- Bahar Ates - Son Sarkim
    05- Bahar Ates - Söyle
    06- Bahar Ates - Yinede Sen Varsin
    07- Bahar Ates & Sercan - Lanet Olsun
    08- Bahar Ates - Serseri (Remix)

Bahar Ateş Serseri 2007 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serserime

Serserime

SERSERIME ELime son kez aldım kağıt kaLemi, Bu sana son mektubum. Postacı son bir kez haber getirecek Benden sana. Canım biLirim aLdirmazsin hiçbirşeye, Ne sevgiye ne de hisLere. Simdi eLimde bir sigara var, Bugün çok içtim. BiLirim kızacaksın, "Içme demistim" diyeceksin, Ama ben yine aynı cevabı vereceğim: DertLiyim. Son kez bu kaLp derdinLe doLu. Bu mektubumda Seni ne kadar...
  2. AteŞ

AteŞ

Ateşe baktım sevgilim ocakta yanan ateşe.. Saydam, kıvrak dalgalı alevlere.. Gecenin içinden akan yıldızlar gibi kıvılcımlar .. yorgun bedenim, dalgın başım ateşin ışığındaki yansımalarda . Ne çok hüzün topladık ....ne çok umut yanıp yanıp gitti şimdi ocağın küllerinde. Sen var mıydın, sen gelmiş miydin.. Hiç tanıdım mı seni.. öyle çok beklediğim.. özlediğim.. sen .. Ateşin dilimleri...
  3. serseri nickler

serseri nickler

serseri nickleri serseri nickler cocuk nickleri elbistan nıckler KeNdİmE YeNi BiR SAyFa AçTıM iÇİnDE Sen YokSun….KaLbİm HaYvANaT BAhÇeSi deĞilKi İçiNde kÖpEkLeR olSuN…. GeCeMiDiR sEnİ bAnA DüŞÜnDüRen? yOKsA BeNmİyİm sEnİ dÜşÜNMeK iÇİn geCeYi bEkLeyEn?GöZlErİNmİdİr uYuDuğUNDA RüYa gÖrEN?yOKsA bEnMİyİm GöZlERiNi GöRmEk İçiN rÜyA gÖrEN? gÖnLüNü GüN eDEnİ SeWMeZ sEWdA,iStER hEp Onu ÜzENi ,HeR...
  4. Serseri SÖzler

Serseri SÖzler

serseri ağlamaz diyarbakır çocuğu sözleri serseri diyarbakırlı sözleri diyarbakırlı diyarbakır Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz ßîzdé SâßâH oLmâz,...
  5. serseri sözler

serseri sözler

serseri sözleri serseri sözler serseriyim ben arkadaş sözleri eroinman dinle Yağmuru kıskandım sana dokundu diye, rüzgara kızdım kokunu çaldı diye, kaderime küstüm bana imkansızsın diye, birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye… Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim. Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,...

Sayfayı Paylaş